Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta duygularınıza daha fazla odaklanabilir ve hafta duygusal bir şekilde başlayabilirsiniz. Özellikle duygusal ihtiyaçlarınızla daha fazla rahatlık ve destek isteyebilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insandan ilgi ve alaka bekleyişiniz artacak. Onun size daha çok zaman ayırmasını isteyebilirsiniz ve bu da sorunlara yol açabilir. İç dünyanızda kendinizi güçlendirmek için çalışabilirsiniz ve bu zor durumlarla ilgili size yardımcı olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha olumlu olmak için çalışabilirsiniz ve aşk alanında Cumartesi günü yeni ay meydana gelmesi ile enerjiniz artabilir. Üzerinizdeki stresten kurtularak daha tatlı, daha cömert, sevgi dolu ve aşk dolu olabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirebilir, daha romantik hissedebilir veya yaratıcı enerjiyi kullanabilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor. Bu sebeple daha fazla zihinsel enerjiye, yeni fikirlere ve planlara çalışabilirsiniz. Haftanın bitmesi gereken, yapılması gereken şeyleri yapmaya çalışmak, ayrıntılara daha fazla dikkat etmek veya kendinizi düzeltmek, böylece önümüzdeki hafta yapılacak şeylerle boğulmamak planlarınız olabilir. Hafta sonu yarım kalan işlere zaman ayırabilirsiniz.

12 Mart – 18 Mart Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir kadınla ilgili konuşmalar ya da olaylar sizi üzecek ya da hayal kırıklığına uğratacak. Belki bir kadınla tartışma geçebilir.

Bu haftaki sürprizler bir şekilde aşk hayatınızla ilgili olacak. Mevcut ilişkinizi etkileyebilir, belki kıskançlık meseleleri de gündeme gelebilir. Eğer gönlünüz boşsa hoşlandığınız insanı kıskanabilirsiniz. Eşiniz önemli bir konu hakkında bir karar, öneri veya konuşma ile sizi şaşırtacak.

Hafta boyunca aile ilişkileriniz, eviniz ya da yakın akrabalarınızla ilgili her şey sizin için faydalı olacaktır. Evde özel bir etkinlik yaşayacaksınız. Bir sorunu çözme fırsatına sahip olacaksınız ve öncelikle arkadaşlarınız, akrabalarınız veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde düzelme olacak.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Mart Yorumu

Bu hafta, son zamanlarda istikrarsız ya da sorunlu olan ilişkileri uyumlaştırmak size kalmış. Para veya finansal bir belge beklentileriniz varsa, ani sıkıntılara ya da gecikmelere yol açacak anlar olabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Çatışmalar size yardım etmeyecek. Biraz daha sabrınız size fayda sağlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status