Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin tarafınızdan yapılan bir yorum yanlış anlaşılabilir. Biri ile aranızda laf taşıyan kişiler olabilir veya bazı dedikoduların tartışılması nedeniyle hoş olmayan bir anlaşmazlığı kışkırtabilirsiniz. Sizin huzurunuzu kaçırmak ve keyfinizi bozmak isteyen kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Ancak bu haftaki haberler, kendi kişisel planınızı veya çalışmalarınızla ilgili bir şey gerçekleştirmeye dair olabilir. Aşk hayatında bu hafta kalbiniz kırılabilir, kırıcı sözler duyabilirsiniz. Sevgilinizle aranızı bozmaya çalışan kişiler de olabilir.

Akrep burcu bu hafta, pek çok davet alabilir, düğün dernek haberleri duyabilirsiniz. Bu yaz için bir davet ya da seyahat teklifinin tadını çıkaracaksınız. Yine de, seyahat etmek istediğiniz veya ziyaret etmeyi planladığınız kişileri iyi seçin. Önünüze çıkan bir fırsat sizi mutlu edebilir. Tanıdığınız insanların hayatlarındaki olaylar sizi şaşırtabilir.

Bu hafta akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Hafta içinde, kendi ailenizdeki veya akrabalarınızdaki insanlarla olan ilişkinizde daha ciddi çelişkiler ortaya çıkacaktır. Çoğu durumda, finansal veya mülk çıkarlarıyla bir bağlantısı olacaktır. Mal mülk paylaşımına dair anlaşmazlıklar olabilir.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta bir çocuğun veya genç bir kişinin hedefleri veya kararları sizi şaşırtacaktır. Yanlış kararlar alarak üzülebilirler, her ne kadar ısrarcı olsanız da inatçı davranışları olabilir. Bazı yaşam dersleri bu şekilde öğrenilir.

Bu hafta ev içerisinde onarım ya da eşya alımı olabilir. Ev içerisinde ertelenen işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun bir yolculuk ve ziyaretler olabilir. Bir süredir görmek istediğiniz kişiler ile özlem giderebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Aylık Yorumu

Genel olarak Akrep burcu kadınları, mali planları için uygun bir hafta geçireceklerdir. Bütçenizi aşmayan harcamalar yapabilirsiniz. Akrep erkekleri ise bir kayıp ya da ayrılıkla başa çıkmak zorunda kalacaklar. Sevdiğiniz insan ile ayrılık yaşayarak üzülebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status