Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta hırslarınız artacak ve cazip fırsatlar sunulacak. Kendinizi son derece güçlü ve enerjik hissedebilir ve cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni bir plan proje üzerine de yoğunlaşmanız mümkündür. Bu hafta acele karar almamaya gayret edin. Acele eylemlerden kaçının. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu hafta çevrenize de pozitif enerji yayacaksınız.

Akrep burcu aşk hayatında bu hafta dürüst olacak ve karşı taraftan da aynı beklentiler içerisine girecek. Duygularınızı net bir şekilde dile getireceksiniz. Ancak ilişkilerde hassas olabilir ya da birileri tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Bu hafta sabırlı olmaya gayret edin ve dinlemeden yargıya varmayın.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta başka bir şehirde yaşayan bir kişinin eylemlerinden hayal kırıklığına uğrayacak. Yanlış bilgi veya bir vaatle aldatılmış, yanlış yönlendirilmiş olabilirsiniz. Bu hafta seyahat ediyorsanız, kişisel belgeleriniz, ulaşımınız ve böyle bir seyahatin başarısını ve konforunu belirleyecek diğer her şey konusunda çok dikkatli olun.

Bu hafta, tatil öncesinde aile ilişkilerinde istenmeyen gerginlik yaratacak aile içi uyuşmazlıklardan kaçınmalısınız. Aile bütçesinin maliyeti veya geliri hakkında önceden konuşmalısınız, para ile ilgili herhangi bir hareketi, hatta küçük bir miktarı birlikte planlayın. Bu haftaki sevinç, toplanma, toplantılar ve sohbet etme vesilesi, bir yakınınızın bebek sahibi olmasından ya da hamilelik müjdesinden olabilir. Bu hafta çocuklarla ilgili kutlamalar olacaktır.

Hafta içi çocuklarla, torunlarla, ilginç ve eğlenceli yerler, çocuk şovları, konserler ve daha fazlasıyla daha fazla vakit geçirmek için iyi bir zaman olacak. Bu hafta, önemli bir başarının başlangıcı ya da sonu olan bir genç adam, bir yaşam değişikliği gibi çeşitli sürprizlere hazır olun.

35 yaşın altındaki erkekler çok başarılı bir haftaya sahip olacaklar. Gelişme, eylemlerinizdeki etkinliğinize, mobilizasyonunuza ve saflığınıza bağlı olacağından şansınız, açık olacak ve diğer ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status