Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta ana olaylar para ile ilgili olacak ve çoğu durumda olumlu olacak ve hoş bir sürpriz olacak. Gelir kaynaklarınız farklı olabilir, ancak daha önemlisi bunları sağlayabilirsiniz. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan insanlarla olan ilişkiniz ilginç, faydalı ve önemli olacaktır. Yeni tanıdıklar kişisel gelişiminiz için yeni fikirler kaynağı olacaktır. Hafta boyunca, bir toplantınız ya da randevunuz olacak ya da gelecekteki genel işleriniz hakkında bir erkekle bir davet alacaksınız ya da önemli bir sohbette bulunacaksınız. Pek çoğu, özel bir etkinliğe ihtiyaç duyulmadığı bir evde konuklarını ağırlar. Ancak, hafta boyunca, bir olayla ilgili hoş olmayan haberler ya da tanıdığınız insanların hayatlarında bir tür hayat dramı ile üzüleceksiniz.

Akrep burcu bu hafta sağlık konuları gündemde olabilir. Akrep kadınları kendi sağlıklarına veya yakın bir kişinin sağlığına dikkat etmek zorunda kalacaklar. Bazı durumlarda, sorunlar ihmal veya tedavi gecikmesi nedeniyle daha ciddi olabilir. Akrep erkekleri hafta içi bazı toplantılar veya davet için büyük beklentilere sahip olacaklar.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya rol yapma gerekliliği olmadan kendinizi rahat ve kendinden emin hissedeceksiniz. Çalışmak zorunda kalırsanız, işinize iddialı enerji ile odaklanabilecek ve iyi bir şekilde yapabileceksiniz. Eğer rahatlamak isterseniz, başka bir şey yapman gerektiğini hissetmeden yapabileceksin. İsterseniz veya sadece katılırsanız, lider olabilirsiniz, bu size bağlıdır. Bu, kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için de iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2019 Yorumu

Perşembe gününden Pazar gününe artan bir arkadaşlık ihtiyacı, birisinin sevdiği ve değer verdiği hissetmek isteyeceğiniz anlamına gelir, ancak ciddi ve gerçek bir aşk olmalıdır. Mevcut bir ortakla, güvence veya daha fazla taahhüt arayacaksınız. Yeni bir ilişki mümkündür. Ciddi ilişki veya uzun vadeli taahhüt veya bir aile kurma ile ilgilenenler yeni biriyle tanışabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status