Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirlerinize yoğunlaşabilir ve haftanın başında heyecanla büyük planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Pazartesi günü yengeç burcunda oluşan dolunay ile birlikte genişleme veya keşif planlarını tamamlayabilir, bir şeyler öğrenmeyi tamamlayabilir veya inançlarınızı kuvvetle savunabilirsiniz. Bu hafta genel olarak daha iyimser olabilirsiniz. Hafta ortasında, daha iddialı ve çalışkan hissedecek, sorumluluk almaktan kaçmayacaksınız. Ne yaparsanız yapın daha pratik bir yaklaşım hissedebilirsiniz. Daha sağlam ayaklarınızın üzerine basmak veya ilerleme kaydetmek için çalışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ihtiyacınız olursa, konfor bölgesi dışına adım atabilir ve hayatınızda bazı şeyleri değiştirebilirsiniz. Bu hafta özellikle sizin için alışılmamış olan şeylere açık olabilirsiniz. Hatta kendinizi çok daha bağımsız hissedebilirsiniz. Haftanın bitiminde kendiniz için zaman ayırıp kafanızı toplamanız gerekecek. Hafta sonu kendiniz için bir şeyler yapmak iyi olacaktır.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta kararlı olursanız, eşinizle geleceğiniz hakkında bir çift olarak ya da gelecekte bir aile olarak ciddi konuşmalar yapacaksınız. Sevgilisi olan kişiler de evlilik planları yapabilirler. Aşk hayatında artık sevdiğiniz insanla ilişkinizi resmiyete dökmek isteyebilirsiniz. Eğer bekarsanız, umut verici bir ilişkiye başlama fırsatı bulacaksınız. Bu uzun süredir yalnızlığınıza iyi gelebilir.

Haftanın başarılı olması, farkına varmanız gereken yeni fırsatların ve olanakların ortaya çıkmasıyla gerçekleşecektir. Bunun yıl boyunca olacağını düşünebilirsiniz ve kendinizi bu yıl şanslı hissedebilirsiniz. Bu hafta bir kadına hediye almanız gerekecek. Bunun nedeni bir özel gün kutlaması olabilir. Hafta içi bir erkekle ilgili alınacak tatsız bir haberle canınız sıkılabilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu hafta ikili ilişkilerde her ne kadar pozitif olsanız da, özellikle aileniz ile ilgili ilişkilerinizde çok fazla öngörülemeyen konu olabilir. Bazı açıklanamayan gelişmeler kafanızı karıştırabilir. Genç Akrep kadınları evlerinde yeni bir kazanımın keyfine varacak veya evle ilgili değişim için bir fırsatları olacak. Bu hafta evle ilgili birçok güzel anı yaşayacaksınız. 35 yaşın üzerindeki akrep erkekleri, ayrılmalarına neden olabilecek duygusal ve aceleci tepkilerden korunmalılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status