Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta daha önemli planlarınız ve taahhütleriniz bir erkek ya da genç erkekle ilgili olacak. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan bir kişi ile ilgili benzer eylemler de size bu kişiye hem de size şans getirecektir. Ancak, işinizde, vazgeçtiğiniz görevler, çözülmemiş sorunlar veya birlikte çalıştığınız kişilerle karmaşık ilişkiler kuracaksınız. Planlarınız zor olacak ve birçok engeli aşmak için çok daha fazla çaba harcanacaktır. İşyerinizde bazen kötümser veya depresif ruh haliniz olabilir. Hafta boyunca geliştirme, miras, satışın satışı (veya bir miktar değiştirme) ile ilgili konuşmaları veya taahhütleri içerecektir. Ev için yeni bir eşya satın almak, evinizdeki mobilyaların yeniden düzenlenmesine yol açacaktır. Bu, yeni bir eve taşınmak için elverişsiz bir hafta olacaktır (benzer bir planınız varsa). Seyahatle ilgili planların hafta boyunca uygulanması zor olacak.

Akrep burcu bu hafta farklı yerlerdeki insanlarla ilişkinizde çatışmalar veya gerginlikler olabilir. Bu hafta seyahat ediyorsanız, ulaşım zorlukları veya gecikme ile karşılaşmak mümkündür. Genç Akrep erkekleri, beklenmedik ya da özel şansın akıl ve hızla gerçekleştirilmesi gereken çok olumlu ve başarılı bir hafta geçirecekler.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu Pazartesiden Perşembeye, normalden daha başarılı olması gerekiyor. Hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı ve amaca yönelik hissedeceksiniz. Yaptığınız her türlü saplantılı veya zorlayıcı eğilimler, zor bir görevi yerine getirmek için kullanılabilir. Artan çekicilik seviyesi diğer insanlar üzerinde muazzam bir etki bırakır. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece sizin yararınıza olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Ekim 2018

Cumadan Pazar gününe aşk hayatınız güzel bir döneme girer. Aşk ve sevgiyi vermek ve almak daha zor olabilir. Yeni bir partneriniz varsa eski dostlarınız veya sevgilileriniz yeniden ortaya çıkabilir ve bazı garipliklere neden olabilir. Kader karşılaşmaları mümkün ve ruh eşinle tanışabilirsin. Finansal düşüşler mümkündür, ancak paranıza daha fazla dikkat edin. Her şeyi riske etme eğilimine dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status