Akrep Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında akrep burcu, bu ay ılımlı sonuçlarla karşılaşabilir. Eylemlerinizin çoğunda küçük sorunlarla ve engellerle karşılaşmaya devam edebilirsiniz, ancak sonunda istediğinizi elde edebilirsiniz. Mali durum tatmin edici olacak. Aile hayatı size neşe verebilir. Kardeşlerle ilgili yanlış anlaşılmalar olabilir; yine de, onlardan bazı kazançlar elde etmeyi umabilirsiniz. Eşsiz yetenekleriniz mesleğinizde gün yüzüne çıkabilirken, bir artış veya terfi de alabilirsiniz.

Karı koca arasında bazı anlaşmazlıklar gelişebilir, ancak eş aracılığıyla parasal kazançlar elde edebilirsiniz. Sağlığınız dikkat gerektirebilir. Bazen depresyondan muzdarip olabilirsiniz, ancak bu kısa ömürlü olabilir. Yine de, küçük bir rahatsızlık olsa bile, derhal tıbbi yardım almanız önerilir. Ayrıca, kimseye düşmanlık yapmayın.

Akrep Burcu Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Aşkla ilgili konular dikkatle ele alınmalıdır. Şu anda yeni aşk ilişkilerine girmekten kaçınmak daha iyidir. Evlilik hayatı küçük yanlış anlamalardan muzdarip olabilir; bu nedenle, aile meselelerini diplomatik olarak ele almaya çalışın. Ancak ailenin ekonomik durumunda bir iyileşme olabilir. Ayrıca eşten de bir miktar gelir elde edebilirsiniz.

Finans: Ayın erken döneminde istikrarsız bir mali senaryoyla karşılaşabilirsiniz, ancak daha sonra belirgin bir iyileşme olabilir. Yenilikçi yaklaşımlar kullanabilir ve ailenizin genel ekonomik gelişimi için her türlü çabayı gösterebilirsiniz. Bu, tasarruflarınızı artırmanıza da yardımcı olabilir. .

Kariyer: Çalışanlar tamamen işlerine odaklanabilirler. Eşsiz becerilerinizi bilerek kullanabilir ve şöhret ve itibar kazanabilirsiniz. Üstler ve meslektaşlardan da destek alınabilir. Ancak sahne arkası muhalefetiyle karşılaşabilirsiniz ve bu size biraz baş ağrısı verebilir.

Ticaret: Akrep iş adamları artık üstünlük sağlayabilir. İş verimliliğiniz ve alışılmadık yaklaşımınız, sahada olağanüstü başarılar elde etmenize bile yardımcı olabilir. Daha yüksek otoritelerin güvenini kazanabilirsiniz ve onlar size daha yüksek sorumluluklar verebilirler. Bunlar statünüzü, itibarınızı ve saygınızı artırabilir.

Profesyoneller: Bu, profesyoneller için uygun bir zaman olabilir. Yeteneklerinizi pratik kullanım için kullanabilir ve kendi alanınızda iyi bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Başkalarının daha önce yapmak imkansız olduğu için vazgeçtiği bazı zorlu görevleri bile tamamlayabilirsiniz. Böylelikle kendinize özgün ve prestijli bir kimlik kazanabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız sıklıkla endişeye neden olabilir. Bağışıklığınız da daha az olabilir. Herhangi bir rahatsızlık durumunda, lütfen kendi kendine ilaç tedavisi yerine doktorun tavsiyesine başvurun. Ayrıca, biraz rahatsızlığa neden olabileceğinden lütfen gereksiz yere sinirlenmeyin. Öfkenizi kontrol altında tutmak sizi bu tür önlenebilir senaryolardan koruyabilir.

Eğitim: Öğrenciler konsantrasyonda bir düşüş yaşayabilir, oysa sağlık durumunuz da çalışmalarınızı engelleyebilir. Bu yüzden derslerinizi daha sonraki bir tarihe ertelemeden düzenli olarak okumaya çalışın. Yoga ve meditasyon yapın ve bunlar performansınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Şanslı tarihler: 2,4,5,6,7,14,15,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 3,6,10,11, 12, 13,16, 17, 18, 20, 24, 25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status