Akrep Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında akrep burcu sizin için tarafsız bir ay olacak. Karışıklıklardan kaçının ve yaşamda istenen ilerlemeyi elde etmek için özenle çalışın. Sizi sıkıcı ve başarısız hale getirecek, kararsızlıktan kaçınmalısınız. Egodan dolayı gereksiz yere kendini adamış olacağın bir iş bırakma zamanı. İstediğiniz bilgiyi elde etmek ve işinizin kapsamını geliştirmek için meditasyon yapın. Onları kolaylıkla yerine getirme yeteneğinize bağlı olarak taahhütler verin. Bu ay kişisel ihtiyaçlarınıza öncelik verin. İşlerinizin çoğunu içtenlikle yapmalısın. Sağlık durumunuz normal olacak ve diyetinize özel dikkat göstermeniz gerekebilir.

Eylül’de akrep burçları önemli ama acı verici kararlar alma ihtiyacı nedeniyle zor zamanlar ortaya çıkar. Çevrenizdeki herkesin kendi mutluluk mücadelesine sahip olacağı bir durum ortaya çıkacaktır. Bu ay, yakın bir kişi ile ilgili sağlık sorunlarını çözmeyi taahhüt edeceksiniz. Birçok insan başka bir şehirde veya ülkede çalışmak için bir gezi yapacak. Böyle bir yolculuk belli bir süre boyunca kaygı ya da belirsizlik yaratacaktır. Kendi iç şüpheleriniz olabilir ve üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Bu hoşnutsuzluk bazı sağlık rahatsızlıklarının temeli olabilir.

Bu ay, geçmişinizdeki kayıplarla ilgili ilginç bir etkinlik yaşayacaksınız. Büyük olasılıkla, bu döneme ait bir olay şimdi iyi ve sizin yararınıza deneyimlenir. Eylül, bir malzeme veya mal borcunu ve daha fazlasını tamamlamak için uygun bir ay olacaktır. İş yerinizdeki bir durumdan en avantajlı şekilde yararlanabileceksiniz.

Akrep erkekleri, Eylül ayı için planlarını çok daha fazla endişe ve gerginlikle gerçekleştirecekler. Aslında, uzun bir süredir işler öne sürülmüştür ve bu duyguların günlük yaşamınızda yeri yoktur. Akrep kadınları, paylaşılmamış birçok şey ve deneyimin olduğu aile ilişkilerine daha fazla dikkat etmek zorunda kalacaklar. Herkesin kendi sırları vardır, bu da evinizdeki uyum için iyi değildir.

Akrep Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgiye ve ilişkilere gelince, kalıcı çabalarda başarı elde edersiniz. Bu ay karşılaşabileceğiniz aşk hataları nedeniyle güveninizi kaybetmeyin. Düşüncelerinizde ve planınızda netlik sağlayın. Güvenliğiniz ve ilişkinize olan bağlılığınız, ortağınızı memnun edecektir. Çiftler sevinç ve mutluluk dolu normal bir hayatın tadını çıkaracaklardır.

Akrep Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyer ilerlemesi güçlü olmayabilir ve görevler konusunda özel dikkat gerektirebilir. Hassas görevlere öncelik verin. İş arkadaşlarınız çalışma tarzınıza göre sizi küçümseyebilir. Sözlerini kontrol et, sabırlı ol ve beklenen görevleri yerine getirirsin, ama biraz gecikmeyle.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status