Akrep Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında akrep burcu, Akrep burcunun gezegensel Efendisi Mars, bu ay burcundan itibaren 6. Evde geri gidiyor. Ve bu muhtemelen Akrep burçlarına iyi ve pek de iyi olmayan sonuçların bir karışımını getirecektir. Sağlığınız konusunda özellikle dikkatli olmanız gerekebilir.

Sorun ne olursa olsun, kazanmak için şimdi çok mücadele etmeniz gerekebilir. Bu nedenle, yaklaşımınızda sabırlı ve dengeli olun ve konuşurken dikkatli olmaya çalışın. Ancak daha parlak tarafta, çabalarınız meyve verebilirken, cesaret ve coşkuyla dolup taşıyor olabilirsiniz.

Meslek etkileyici bir büyümeye tanık olabilir ve ayrıca iş promosyonları ve artışları bekleyebilirsiniz. Maliyede de belirgin ilerleme olabilir. Annenin sevgisinden ve şefkatinden zevk alabilirsin, oysa aile hayatı da mutlu olabilir.

Ataların mülkleriyle ilgili sorunlar olumlu bir şekilde çözülebilir. Düşmanlar yolunuzu temizleyebilir. Hatta şans eseri bir kaçınıza hiç beklenmedik bir şekilde gülümseyebilir.

Akrep Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Tatlı aşk olabilir ve aşıklar şimdi çok fazla yakınlık ve şefkatin tadını çıkarabilir. Birkaçınız için yeni aşk da çiçek açabilir. Ancak karı koca arasında küçük fikir ayrılıkları olması muhtemeldir, ancak bunlar yalnızca kısa ömürlü olabilir. Yine de, evlilik uyumu adına evlilerin eşine karşı uyumlu olması tavsiye edilir.

Para ve Kariyer: Para konularında etkileyici bir ilerleme olabilir. Uzun süredir beklemekte olan borcunuz şimdi size gelebilir. Paranızın konumu o kadar rahat olabilir ki, tüm masraflarınızı karşıladıktan sonra paradan bile tasarruf edebilirsiniz. Bu, gelecekte birikimlerinizi artırmak için doğru zaman olabilir.

Sağlık: Kondisyonunuz geçici inişler ve çıkışlar yaşayabilir. Bu yüzden, lütfen gerilim, öfke ve nefret gibi olumsuz duygulardan kaçınmaya çalışın. Diyet kontrolü de kendi iyiliğiniz için gerekli olabilir. Günlük yoga ve meditasyon yapın ve bu, sağlığınızı ve bağışıklığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,7,8,12,13,14,15,17,18,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,9,10,11,16,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status