Akrep Burcu Ekim 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ekim ayında akrep burcu sizin için tarafsız normal bir ay olacak. Karışıklıklardan kaçının ve yaşamda istenen ilerlemeyi elde etmek için özenle çalışın. Sizi sıkıcı ve başarısız hale getirecek, kararsızlıktan kaçınmalısınız. Egodan dolayı gereksiz yere kendini adamış olacağın bir iş bırakma zamanı. İstediğiniz bilgiyi elde etmek ve işinizin kapsamını geliştirmek için meditasyon yapın. Onları kolaylıkla yerine getirme yeteneğinize bağlı olarak sözler verin. Bu ay kişisel ihtiyaçlarınıza öncelik verin. Eserinizin çoğunu içtenlikle yapmalısın. Sağlık durumunuz normal olacak ve diyetinize özel dikkat göstermeniz gerekebilir.

Ekim’de akrep burçları meslek söz konusu olduğunda, bitmemiş çalışmanızda net olun ve bu ay gelmesi beklenen genel ve özel görevlerde daha belirgin olun. Üstlerin, başarılı olduğunu görmekten gurur duyar. Çalışmalarınızın bir kısmını gereksiz yere erteleyebilirsiniz, bu da sizin üstlerinizi hayal kırıklığına uğratır.

Öğrenciler bu ay çalışmalarda çok etkili ve enerjik olacaklar. Öğretmenleriniz de size sıcak desteği verdikleri için, bekleyen bölümlere önem verin. Yüksek öğreniminiz için önemli bir faktör olarak ortaya çıkabilen araştırma çalışmalarına ilgi gösterebilirsiniz. Bu ay sağlığın normal olacaktır. Formda kalmak için fiziksel egzersiz yapmaya devam edin. Ayın ortasında duygusal olarak rahatsız olabilirsiniz. Dengelemek ve sakin kalmak için meditasyon yapın.

Akrep Burcu Ekim 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgiye ve ilişkilere gelince, kalıcı çabalarda başarı elde edersiniz. Bu ay karşılaşabileceğiniz aşk hataları nedeniyle güveninizi kaybetmeyin. Düşüncelerinizde ve planınızda netlik sağlayın. Güvenliğiniz ve ilişkinize olan bağlılığınız, sevgilinizi memnun edecektir. Çiftler sevinç ve mutluluk dolu normal bir hayatın tadını çıkaracaklardır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2019 Yorumu

Akrep Burcu Ekim 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyer ilerlemesi güçlü olmayabilir ve görevler konusunda özel dikkat gerektirebilir. Hassas görevlere öncelik verin. İş arkadaşlarınız çalışma tarzınıza göre sizi küçümseyebilir. Sözlerini kontrol et, sabırlı ol ve beklenen görevleri yerine getirebilirsin, ama biraz gecikmeyle. Bu ay farklı kaynaklardan para kazanabilirsiniz. Harcamalarınızın bütçenizi aşabileceği için gelirinizin çoğunu kurtarmaya çalışın. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda size ahlaki ve parasal destek verecek yakın arkadaşlarınızdan maddi yardım alabilirsiniz. Gereksiz şeylere para harcamayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status