Akrep Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında akrep burçları için bu ay kendilerinden emin olacakları, öz güvenlerinin yeniden geri geleceği ve çok kararlı hareket edecekleri bir ay olacak. Özellikle Jüpiter gezegeninin 12 yılın ardından bu burca geçişi ile birlikte, gelecek yıl da aynı açı etkili olacak. Artık hayatınızı düzene sokmaya başlayacaksınız. Eğer aşk, ilişkiler ya da eğitim ve mesleki hayatta memnun kalmadığınız şeyler varsa, değiştirmek veya düzene sokmak istediğiniz şeyler için gereken enerji ve olanaklar Ekim ayında size sunulacak. Artık içinizde bazı yenilikler yapama cesaretini hissedeceksiniz. Size zarar getirdiğini düşündüğünüz ne varsa, hepsini geride bırakacak ve artık olumlu, getirisi olan şeyler ile uğraşacak, zaman kaybetmeyeceksiniz.

Ekim ayının başlarında, 12 yıllık güzel bir dönem girdiğini şu günlerde artık kendinizi daha enerjik ve hayat dolu hissetmeye başlayacaksınız. Kaderinizin bu olduğunu düşünmüyorsanız, değişim için kolları sıvama vakti diyebiliriz. Bu yıl şans senden yana olacak ve artık şansının açılmaya başladığını hissedeceksin. Bu sayede bazı yenilikler yapmak seni korkutmayacak. Ayın ilk günlerde akrep burçları iç sıkıntılarından arınmaya başlayacaklar.

Ekim ayının ortalarında etrafınızdaki insanlara karşı biraz uyanık olmalı, her denilen söz inanmamalı ve kariyer alanında çalışma arkadaşlarınıza karşı temkinli olmalısınız. Eğer kontrolü elden bırakmaz ve azimli olursanız, ayın ortasından itibaren akrep burçlarının mesleki anlamda talihleri açılacak.

Ekim ayı sonlarına doğru ekonomik anlamda büyük avantajlar önünüze çıkabilir. Özellikle Ekim ayının 19’undan itibaren parasal konularda bazı güzel gelişmeler olabilir. İş ya da kariyer alanında yeni fırsatlar ile karşılaşabilir, yeni kazanç kapıları aralayabilirsiniz. Hatta ayın son günlerinde birden fazla fırsatın karşınıza çıkmış olması sizi zor bir tercih yapmak gibi bir durumda bırakabilir. Ancak yenilikler bu ay size iyi gelecek.

Akrep Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan akrep burçları, partnerleri ile birlikte artık evliliğe hazır olduklarını hissetmeye başlayabilirler. Sevgilinizin sizin hayatınızın geri kalanını geçireceğiniz doğru insan olduğuna en sonunda karar vererek, bir adım atabilirsiniz. Hatta 2018 yılı yaz aylarında düğün yapma planlarınız olabilir. Özellikle ilerleyen günler söz ya da nişan gibi planlarınız olacak.

Eğer yalnızsanız ve kalbiniz boşsa, karşı cinsin ilgisini çekmek sizin için pek de zor olmayacak. Özellikle enerjiniz ve yansıttığınız duygular karşı tarafın sizi arzulamasını, sizden hoşlanmasını sağlayacak. Ekim ayında akrepler aşk hayatlarında çok heyecanlı gelişmeler yaşayabilirler. Ancak doğru seçim yapmalısınız. Yanlış bir insanı da hayatınıza alma ihtimaliniz var diyebiliriz.

Evli olan akrep burçları bu ay eşlerinden aradıkları ilgiyi görecekler. Eşiniz ile eskisi gibi heyecanlı bir ilişkiniz olmaması sizi üzüyorsa, bu ay yine aynı heyecan ve romantizm geri gelebilir. Eşiniz size daha sıcak ve istekli davranmaya başlayabilir.

Akrep Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

5 Ekim tarihinde gerçekleşen Dolunay ile birlikte akrep burçları kariyer alanında daha emin adımlar ile ilerleyecek, artık iş hayatındaki zorlukları geride bırakacaksınız. Kariyerinizde bazı yenilikler yapabilir ya da cesur kararlar alabilirsiniz. Özellikle ayın sonlarına doğru iş alanında yeni fırsatlar olabilir. Bu da maddi yönden önemli bir rahatlama sağlayacak. Artık iş hayatında kendi istekleriniz ön planda olacak.

Akrep burçları Ekim 2017’de parasal konularda bazı ayarlamalar yapabilirler. Bir süredir tutumlu olmanız gerekiyordu. Artık paranızla bazı almak istediğiniz şeyleri almak için fırsatınız olacak. Özellikle mal mülk konularında satış ya da alım gerçekleşebilir.

Akrep Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Sağlıksız beslenme alışkanlıkları yüzünden Ekim ayında kilo alabilirsin. Sağlığınızı riski sokan kötü alışkanlıklardan bu ay özellikle uzak durmaya gayret edin. Yine bel bölgesinin hasar görmemesi için Ekim ayında ani hareketler yapmaktan kaçının. Eğer bu birkaç ay çok fazla abur cubur tükettiysen, yılsonunda pişmanlık yaşayabilirsiniz. Daha fit ve sağlıklı bir yaşam için spor yapmak veya dengeli beslenmek gibi hayatında önemli kararlar almaya kendini zorlamak, ilerleyen aylar için en hayırlısı olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status