Akrep Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında akrep burcu, bu ayı özellikle işleri ve ilişkileri açısından olumlu ve hareketli bulabilirler. Mars Gezegeni hayatınıza yeni fırsatlar getirebilir. Aynı zamanda size insanlarla nasıl başa çıkılacağını öğretebilir ve hatta kendinizi sosyalleşmek isterken bulabilirsiniz. Gezegenler Merkür ve Jüpiter, iş bağlantılarınızı genişletmenize ve kazanç elde etmenize yardımcı olabilir. Gezegen Venüs ayrıca hayatınızdaki iyi insanları çekebileceğiniz etkileyici beceriler de sağlayabilir.

Aşk ve ilişkiler: Aşk artık ana odak noktanızdan biri olarak kalabilir. Venüs ve Mars sizi tutkulu ve romantik yapabilir, ancak sizi hayattaki diğer önemli şeylerden uzaklaştırabileceğinden zevk arayan faaliyetlere çok fazla katılmamaya dikkat edin. Eşinizin şu anda ilginize ihtiyacı olabilir. Bazılarınız kardeşlerinizle bir aile kurabilir, bu da sevginin ve sevginin evde çoğalmasına yardımcı olabilir.

Finans: Bu ay sizin için cömert bir para akışı olabilirken, gelir de satışlar ve eski işletmelerle olan ilişkiler yoluyla gelebilir. Bazılarınızın durumunda, çocuklar çalışmalarını ve hobilerini desteklemek için bazı fonlar isteyebilir. Çocuklarınızı hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsanız ve aynı zamanda gelecek için biraz para biriktirdiğinizden emin olmak istiyorsanız, uygun bütçeleme yapmanız gerekebilir.

Kariyer: Bu dönem, çalışanlar için iyi bir dönem olarak adlandırılabilir. İş yerindeki insanlarla iyi iletişim kurabilir, etkileşim kurabilir ve kaynaşabilirsiniz. Üstleriniz işinizi beğenirken, gençler sizden fikir isteyebilir. Ancak birkaçınızın işte agresif olma şansı var. Bu, herhangi bir eyleminizden dolayı size kızmak veya bir başkasına kızmak şeklinde olabilir. Her ne olursa olsun, bu sizi güçlü bir şekilde etkileyebilir ve bu nedenle herhangi bir tartışmaya girmemek ve enerjinizi tüketenlerden uzak durmak daha iyidir. Bunun yerine, yeteneğinize ve becerilerinize inananlarla iletişim kurmaya çalışın.

İş Dünyası: Oğlak burcundaki Satürn Gezegeni, iyi iş ortakları edinmenize yardımcı olabilir ve bu nedenle, ortaklık işi doğru yönde ilerleyebilir. Ayrıca ortaklarla çevrimiçi toplantılar ve konferanslar düzenleyebilir ve sanal iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Seyahat aynı zamanda yeni fırsatlar da getirebilir.

Bakınız: Akrep 2021 Yorumu

Profesyoneller: Akrep uzmanları çok hünerli ve yetenekli olabilir. İşteki kıdemlilerinizin meslekteki başarınızın sırlarını bilmek istemesi olasılıkları vardır. Bu size onlarla etkileşim ve yakın hareket etme fırsatları sağlayabilir. Ancak lütfen iş arkadaşlarınız ve patronlarınızla fazla dostça davranmamaya dikkat edin, çünkü bu gelecekte işyerinde bazı yanlış anlamalara veya sorunlara neden olabilir.

Sağlık: Bu ay sağlığınızda hafif bir gerileme olabilir ve bazılarınız biraz ateş veya soğuk alabilir. Rahatsızlık ne olursa olsun, derhal kontrol ettirmek daha iyidir. Anne babanızın veya kardeşlerinizin sağlığı da pek iyi olmayabilir. Bu ihtiyaç anında onlara yardım etme zamanın geldi. Aynı şekilde, onlardan da yardım alabilir veya ihtiyaç doğarsa eşiniz tarafından bakılabilir. Yağlı ve baharatlı yiyeceklerden uzak durmaya çalışın ve şimdi besleyici yiyecekler yiyin.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı onlar için çok olumlu bulmayabilirler. Bazılarının eğitim için seyahat etmesi gerekebilir, ancak bu süreçte dikkatleri kolayca dağılabilir ve odaklanma eksikliği eğitim arayışlarını engelleyebilir. Jüpiter ve Mars e gezegenlerinin konumlandırılması, öğrencilerin eğitimleriyle ilgili kardeşleriyle bazı hararetli tartışmalara girme olasılıkları olduğunu göstermektedir. Şimdi çalışmalarınıza odaklanmak ve evde veya okulda / kolejde kimseyle herhangi bir anlaşmazlığa girmemek daha iyidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status