Akrep Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında dikkatli davranması gerekebileceği bir ay olacaktır. Akreplerin davranışlarında, tutumlarında, yaklaşımlarında ve sözlerinde dikkatli olmaları, faaliyetlerinde yavaş, istikrarlı ve sistematik olmaları; tek bir hata yapmamaları gerekebilir. İnsanların ilişkilerinde doğrudan doğruya yanlış bir şey yoktur, ancak görüşlerini ortaya koymada itici olmaktan kaçınmak için özel olmalıdır. Geçmişte kala, bazı insanlarla görüşebilir ve birkaç eski problemi çözmek için çözümler bulmaya çalışabilirler. Bu nedenle onlar için şimdi iyi düşünmek ve sadece konuşmak ve hareket etmek için idealdir. Sosyal hayat da sizi bir şekilde zorlanabilir. Ayrıca harcamalarını kontrol altında tutmak ve bazı tasarruflar yapmaya çalışmak için iyi olabilirler. Düzensiz beslenme ve dinlenme eksikliği küçük sağlık sorunlarına yol açabilir.

Aralık’ta akrep burçları planladığınızdan çok daha fazla para harcarsınız. Kazançlarınız da beklediğinizden daha az olacaktır. Tavsiyem kişisel bütçenize dikkat etmek ve gerçek kaynaklarınıza ayak uydurmaktır. Aralık, kendi ailenizle veya akrabalarınızla ilgili olacak çeşitli beklenmedik olayları rapor eder. Akraba veya arkadaş çevrenizde nişan veya düğünle ilgili olası olaylar var. Bu ay, neredeyse hepiniz bir iki gün ya da belki daha fazla bir süre evden uzak kalacaksınız. Bu önemli bir etkinlikle ilgili olacak veya bunun için belirli bir nedeniniz olacak.

Bu ay bazılarınız yeni bir ev veya pansiyon ile ilgili bir değişiklik yaşayacaksınız. Terazi, Kova veya İkizler altında doğmuş bir partneriniz varsa daha tahmin edilemez hale gelecektir. Genel olarak, bu ay ayrılıkları tasvir etmemektedir. Ancak bu özellikle sizin için önemliyse, bu rahatlık için bir neden olmamalıdır.

Aralık ayında, genç bir adamla gergin ilişkilerinizi geliştirmeyi beklemektesiniz, bunun yerine kendi başınızın çaresine bakmayı bekleyebilirsiniz. Bu ay, bir arkadaşının problemini veya kişisel dramını çözmede aktif bir rol üstlenmelisin. Bir arkadaş yardım veya hizmet için sizi arıyor olabilir.

Akrep Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşıklar arasında yanlış anlamalar olabilir ve bunlardan birkaçı bile parçalanmaya yol açabilir. Bu nedenle, eşinizle iletişiminde sabırlı ve sakin olmaları tavsiye edilir. Bununla birlikte, evli çift arasındaki duygusal bağ oldukça güçlü kalabilir ve ev hayatı uyum ile devam edebilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2019 Yorumu

Akrep Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Para dengesi bu ay ortalama olabilir. Giderlerinde makul olabilir ve gereksiz harcamalardan kaçınabilirler. Bu, borçlanmaya gitmemelerine ve bunun yerine paradan tasarruf etmelerine ve eldeki mevcut fonlarla işlerini yönetmelerine yardımcı olabilir. Aralık ayında kariyer cephesinde artı ve eksiler olabilir. Açıklanamayan kaygılar onları işyerinde sürükleyebilir ve üstleri ile etkileşimde stresli hissedebilirler. Bunlar duygusal rahatsızlıklara ve iş gecikmelerine yol açabilir. Ancak, insanlar yurtdışında çalışma fırsatı bulabilir ve bu onların beğenisine olabilir. Ayrıca şimdi kariyerlerini yeniden inşa etmek için yenilenmiş bir güçle başlayabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status