Akrep Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında akrep burcu bu ay iş ve kariyer alanında biraz rahatlama sağlayacak, bazı beklentilerinizi alacaksınız. 9 Aralık‘ta Mars akrep burcuna giriyor ve daha enerji dolu, hevesli ve hayat hakkında heyecanlı hissedebilirsiniz. Enerjiniz size geri dönebilir ve şimdi başlamak istediklerinize odaklanabilirsiniz. Hayatınızın önümüzdeki iki yılı boyunca sizin için odak noktası olan yeni bir başlangıç ya da yeni bir fırsat, proje ya da girişim üzerinde çalışabilirsiniz. Ancak Ocak ayında bu enerjiniz çok daha yüksek olacak. Kendinizi bazı işlerle meşgul edebilir ve çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Bazı yükümlülüklerinizde azalma olabilir.

1 Aralık‘ta Venüs yay burcuna giriyor, Merkür ise 3 Aralık ayında yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, finansal konularla, kendinizi güvende hissetmeye veya istikrarsızlıktan ötürü mücadele edebilirsiniz. Başkalarının sizi eleştirmesi beraberinde güvensizlik yaratabilir. Kendinizi bazı konularda çok fazla yargılayabilirsiniz. Ele alınması gereken bir mali sorun yaşayabilir veya potansiyel sorunlarla ilgili olarak problemleri aşmakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızın çok karmaşık olduğunu hissedebilirsiniz ya da tersine hayatın sıkıcı geldiğini ya da bir şekilde baskıda hissedebilirsiniz. Kendinizi daha fazla sosyal olmaya çalışın ve daha güçlü iletişimler kurun.

19 Aralık‘ta Satürn, toprak grubu olan Oğlak burcuna giriyor ve yay burcunda geriliyor. Oğlak burcunda 2020 yılına kadar kalıyor ve bu geçiş aklınızı başınıza getirebilir. Özellikle başlangıçta pek açık ve ifade edici olmayabilirsiniz. Gelen fikir ve planlar üzerine daha temkinli olabilirsiniz ve fikir edinmeye devam edecek detaylara odaklanacaksınız. Bu nedenle daha utangaç görünüyorsunuz. Zihinsel yeteneklerinizle güvende hissetmeniz gereken şeylere odaklanacaksınız. Kendinizi açık ve etkili biçimde ifade etmek için yeni yollar bulmakta iyi bir zaman olabilir.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs, 25 Aralık Oğlak burcunda Onlara katılıyor. Bu geçişin etkilerini hissetmeye başlayabilir ve şu anki mevcut düzeninizi iyileştirmek için çok daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz.

3 Aralık‘ta, ikizler burcunda dolunay oluşuyor ve dolunay, derinden tutulan ve kaçınılması gereken şeylere odaklanıldığında ciddi ve yoğundur. Ancak enerjinin ortaya çıkması ve ele alınması gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, bir işyeri veya finansal düzenlemeyi veya karşılıklı fayda sağlayan bir anlaşmayı sonuçlandırabilir veya üzerinde çalıştığınız bir dönüşümün doruk noktasını görebilirsiniz. Yenilendikten sonra geri dönüp küllerden yükselmek için iyi bir zaman olabilir.

19 Aralık‘ta, Yay burcunda yeni bir ay meydana gelir, Merkür geriye doğru gidiyor. Bu ikinci bir şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için, bu, eski bir finansal fırsatı, para kazanmanızı, daha önce sahip olduğunuz şekilde para kazanmayı, kullanılan veya yenilenen bir şeyi satın alma, finansal fırsatları veya sorunları gözden geçirme, finansal bir ortakla yeniden bağlantı kurma, kararlılığı veya güvenliği yeniden keşfetme demektir.

Akrep Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

23 Aralık, 24 Aralık ve 25 Aralık tarihlerinde aşk hayatınızda önemli kararlar alabilir, sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay neler yapmak istediğinizi düşünerek, ilişkinizde ciddi bir karar verebilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

16 Aralık ve 17 Aralık tarihlerinde iş hayatında beklentilerinizi alacaksınız. Sonuç almakta zorlandığınız konularda çok iyi gelişmeler yaşanacak ve uzun vadeli hedefler belirleyerek, iyi bir geçiş süresi olacak.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status