Akrep Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında akrep burcu, genel olarak, hem kişisel hem de resmi yaşam zorluklarla dolu olabilir. Performanstaki dikkatsizlik size işte umut vaat eden bazı fırsatlara mal olabilir. Ayrıca aile cephesinde birçok zor durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ticari girişimler beklenen kârları elde edemeyebilir veya ertelenebilir. Eşiniz nedeniyle de masraflara maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle, her şeyin kendi yararınıza çalışmasını istiyorsanız, her durumda çok çaba göstermeniz gerekecektir. Ancak, herhangi bir senaryoyu güvenle ele almak için gerekli cesarete sahip olabilirsiniz. Sağlam kalmanız ve sorunları kararlılıkla ele almanız önerilir. Birkaç kişinin evlenme şansı vardır.

Aşk İlişkiler: Aşk hayatı hoş olabilir. Öyleyse belki eşinizle birlikte zevk aldığınız uyum sağlanır. Ama partnerinizin size hakim olma şansı da orada. Yine de, sevgi ve yakın ilişkiler için genel olarak hoş bir ay.

Finans: Finans ile ilgili her konuda dikkatli olmanız gerekecektir. Gelir yalnızca ortalama olabilirken, özellikle eğlence ve lüks eşyalara yapılan harcamalar oldukça yüksek görünmektedir. Spekülatif alanlara yatırım yapmak istiyorsanız uzman tavsiyesi almalısınız.

Kariyer: Çalışanlar karışık sonuçlar görebilir. Görevlerinizi zaman çizelgeleri içinde ve gerektiğinde tamamlamaya çalışın. Bu size takdir, takdir ve memnuniyet ve neşe verebilir. Ancak, birkaçınızla ilgili olarak, istihdam kaybı için güçlü şanslar vardır. Bu yüzden sakının.

İş dünyası: Ticarette kar elde etmenin önünde birkaç engelle karşılaşabilirsiniz. Genel ilerleme sadece ılımlı olabilir. Zorluklar ve mücadelelerden sonra hala hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Yani, şimdi yeni bir girişim düşünmemeliyiz.

Profesyoneller: Akrep mesleklerinin üstlendikleri işler konusunda dikkatli olmaları gerekir. Ciddi düşünce ve gerekli düşünceler olmadan duygulara girmeye ve önemli kararlar almaya dikkat edin. Bu, başınızı belaya sokabilir ve sizi diğer görevlerden rahatsız edebilir.

Sağlık: Halsiz kalabilirsiniz. Bazı rahatsızlıklardan veya diğerlerinden muzdarip olanlar bile şimdi belirgin ilerleme kaydetmeyi umabilir. Besleyici bir diyet yapmak ve basit fiziksel egzersizler yapmak sağlığınızı daha da geliştirebilir.

Eğitim: Eğitim arayışları her zamanki gibi devam edebilir. Yaşlılardan kendine güven duymanız sizin için idealdir ve bu da çabalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Ebeveynler performansınızdan gurur duyabilir.

Şanslı tarihleri: 8,9,18,19,22,23

Şanssız tarihler: 10,11,12,15,16,17,24,25

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status