Akrep Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında akrep burcu aile içi problemlere daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Özellikle yerleşiminizde yaşamayan akrabalarınızla ilgili aile sorunlarını çözme vaktidir. Bazı durumlarda, bu tür sorunlar bir yolculuk gerektirecektir. Bu ay, bir akraba ile ilgili beklenmedik bir yolculuğa ihtiyaç duyulabilir. Ağustos, arkadaş çevrenizdeki kişilerle arzu edilen veya beklenmeyen ayrılıklara işaret ediyor. Çoğu durumda Oğlak, Boğa veya Başak burcu olan kişilerle aranızda sıkıntılar olabilir ve darılabilirsiniz. Bu ay, para ile ilgili her şeyden ihtiyatlı olun. Size daha yüksek gelir veya kar elde etmeyi vaat eden herhangi bir teklif konusunda hevesli olmayın. Bir belge veya finansal sözleşme ile ilgili bir sorun veya başka nahoş bir durum olabilir. Şimdi bir kız ya da genç bir kadınla yapılan bir anlaşmazlık, iki tarafın birinin vazgeçmek için daha iyi olduğuna karar verene kadar çirkin bir görünüme dönüşecek. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan kadınlarla karmaşık ilişkiler kuracaksınız.

Ağustos’ta akrep burçları bazı davetlere katılabilir ve pek çok dost ve akraba ile bir araya gelebilirsiniz. Bu ayın iyi olayları ya da faydalı etkileri, profesyonel temaslarınıza ve gerçekleştirmeniz için kendinizin belirleyeceğiniz planlara dokunacaktır. İyi bir ödeme, bonus veya prim ile sizi memnun edecektir. Daha yüksek satış veya daha fazla müşteri elde edebileceksiniz. Ağustos ayrıca işsiz olan ve iş arayanlarınız için de uygun olacaktır. Çok fazla beklemeyin çünkü yetenek ve iş olarak sunduğunuz şey çok fazla değil.

Evinizdeki farklı olaylar, değişikliklere, iyileştirmelere, daha pahalı satın almalara veya yeni bir eve taşınmaya karar vermeden önce dikkatli olunmalıdır. Bu tür çözümler ile acele etmeyin. Genç Akrep kadınları, kesinlikle asılsız olan kıskançlıktan kaçınmalıdır.

Bu ay ruh halin üzerinde karışık bir etkisi olacaktır. Kişisel hayatınızdaki sorunları artırabilecek öfkeni kontrol etmeye çalışın. Akrabalarınızla ilişkiniz stresli olabilir ve aile üyeleriniz tartışmacı olabilir. Birkaç uzlaşma yapmak ve bu sürenin geçmesine izin vermeniz gerekebilir. Önemli işlerinden bazıları gereksiz yere gecikebilir. Koşullar sizin lehinize olmayabilir. Çalışmanızı bitirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, aksi takdirde zamanında gerçekleşmeyebilir. Stresinizi azaltmak için işinizle meşgul olun. Sağlığınız ortalama olabilir ve özel ilgi gerektirebilir.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aşk ilişkiniz birkaç rahatsızlık ile biraz stresli olay ile birlikte gergin olabilir. Partnerinizde görüntünüzü etkileyebilecek saçma konularla tartışabilirsiniz. Olumlu olmaya çalışın ve eşinizin yorumlarına tepki göstermeyin. Bir ilişkide hatalarınızı kabul etmek önemlidir. Bazı eleştirilerini dikkate almanız gerekebilir.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, finansal iniş çıkışlar yaşayacaksınız. Acil durumlarda yedek fonlarınızı kullanmayı planlayın. Giderlerinizi en aza indirmeye ve ertelemeye çalışın. Arkadaşların durumunuzu anlar ve mali yardım sunar. Bu ay sizin yardımlarınız ve taahhütleriniz sayesinde başkalarına iyilik yapılabilir. Kariyerinizde bir suçlama ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ayın kısa bir döneminde sağlıksız bir ortamda çalışmanız riski var. Ancak, güveninizi kaybetmeyin. Bu ay boyunca işinize odaklanmak için bir işkolik olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status