Akrep Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da akrep burcunu neler bekliyor? Akrep burcunda bu yıl geçtiğimiz birkaç yıl içinde kaçırdığınız şeyleri telafi etmek için önemli bir yıl olacaktır. Satürn’ün Akrep’ten Yay’a geçişi, hayatı sizin için daha kolay hale getirebilir. Şimdi, kayıplar geri gelir ve ait olduğunuz yere geri dönersiniz. Yılın başında daha ılımlı olabilirsiniz. İnandığınız yüce güce sarsılmaz inancınız olur, manevi yönden güçlenirsiniz. Yılın ortasına doğru, aileniz ve işiniz arasında denge kurabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa, iyileşme yolunda olursunuz.

2019 yılında akrep burcu iş hayatında büyük bir rol oynayabilirsiniz. İki ya da üç kişi ile çalışmak, özellikle Mart’tan Eylül’e kadar, bu yılki burcunuz için var olan uyumlu enerjileri artıracaktır. Ayrıca, arkadaşlarınızla seyahat edebilirsiniz. Mayıs ve Haziran ayları ideal aylardır ve daha zevkli arayışlara da katılabilirsiniz. Ani değişiklikler, Ekim ayından yıl sonuna kadar yakın ilişkilere dönüşebilir. Ekim ayının son haftası ve Kasım ayının 1.haftasında doğanlar bunu hissedecekler.

Akrep Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

İşyerindeki telaşlı program ve sorunlar bu yıl bitebilir. İşinize daha çok çekilecek ve farklı görevleri ele alabileceksiniz. Düşmanlıklar son bulacak. İlk birkaç ay için bazı karışıklıklar veya belirsizlikler olabilir. Daha sonra, kendinizi rahat hissedecek ve görevlerinizle devam edeceksiniz. Eğer yeni iş içine giriyorsanız, aşırı hırslı olmamanız ve kâr toplamını beklemeniz tavsiye edilir. Yavaşça kazanırsınız. Yılın ortalarına doğru, genel iş yönünüzden memnun olacaksınız. Yeni anlaşmalar imzalayabilir ve insanlar hakkında daha çok şey anlayabilirsiniz.

2019’da, finansal durumunuz son birkaç yıla kıyasla olumlu ve gelişecektir. Yeni tasarruf planlarına yatırım yapmakla ilgileneceksiniz. Kapanmamış kredileriniz kapanır, bazı kaynaklardan para alırsınız. Mevcut finansal konumunuzu korumanıza daha eğilimli olacağından, lüks şeyler satın almaya ilgi göstermeyebilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Bu yıl, öğrenciler eğitimleriyle başa çıkmayı zor bulabilirler. Evde ebeveynler ve yaşlılar, çocukların çalışmalara konsantre olmaları için evde çalışkan bir ortam yaratmalıdır. Ebeveynlere veya yaşlılara, çocuklarının okulda ve üniversitede iyi notlar almalarına yönelik bir zaman çizelgesi hazırlamaları tavsiye edilir. Düzenli uygulama olmadan, sonunda yönetmek için zor bulabilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu yıl sağlık sorunlarından muzdarip olabilir ve bir mola verebilirsiniz. Geçen yıla göre biraz daha iyi hissedebilirsiniz. Diz problemleri olanlar doğru tedaviyi bulabilirler. Gözlerinize ve bacaklarınıza iyi bakın.

Akrep Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl sevgi ve ilişki söz konusu olduğunda elinizden gelenin en iyisi olacak. Evliler eşleriyle çoğunlukla uzlaşmaya varırlar. Zaman zaman, ilişkilerde en iyisi olur. Birdenbire şiddetli ve duygusal olabilirsiniz. Bu yıl, son birkaç yıl içinde büyük bir duraklamadan sonra mutlu olacaksınız. Eşinizin aile üyeleriyle görüşürken dikkat edin. Fikrini ifade ederken anlaşmazlıklar olabilir. Sessizliğiniz kelimelerinizden daha güçlü olacak ve saygınlığınızı önemli yerlerde muhafaza etmenize yardımcı olacaktır. 5 Mayıs ve 28 Ekim tarihleri özel hayatınız üzerinde bazı etkiler olacaktır. İş arkadaşlarında bazı değişiklikler Şubat ayında ve Mayıs ortasından Haziran başlarında gerçekleşir. Mart ayı başlarında bekar olanlar yeni bir ile tanışabilirler.

Akrep Burcu Ocak 2019 Yorumu

Bu ay istemediğiniz ortamlarda bulunmak zorunda kalacaksınız. Bağımsızlığa gerçekten ihtiyacın var, hatta normalden bile daha fazla, ve eğer dikkatli olmazsan başını belaya sokabilirsin. Ayrıca idealist bir halin var. Kendini sana çok yakın olanlarla daha iyi hissedebilirsin. Mutlu Yıllar!

Akrep Burcu Şubat 2019 Yorumu

Bazılarınız yolunuza çıkan iyi şanslar sayesinde mutlu olabilir. Ayrıca isyan etme dürtüsü de zaman zaman olabilir. Ancak, geri kalanınız muhtemelen bu ay mutlu başlayacak. Sinirlenmiş ve stresli hissediyor olabilirsiniz ve etrafta olmak çok eğlenceli olmaz. Dolayısıyla, muhtemelen, ayın ilk birkaç günü için odanızda kalmak isteyeceksiniz. İlk günler “tembellik etmek” temalı bir oyun için ruh halinde olabilirsiniz. Sevgililer Günü’nden sonra şanslı olabileceğiniz birkaç gününüz var. Onlarda en iyisini yapmaya çalışın!

Akrep Burcu Mart 2019 Yorumu

Muhtemelen bu ay parti havasında olacaksınız, başkalarının ilgisini çekecek öz güvene sahip olabilirsiniz. Muhtemelen her zamankinden daha sezgisel hissedersiniz. Neredeyse başkalarının bilmediği şeyleri biliyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Bir dakika bekle! Muhtemelen her zaman bunu bildiğini düşünürsün, sanırım senin gibi birinin diğer insanların hayatlarına alışması çok normal bir iş.

Akrep Burcu Nisan 2019 Yorumu

Tüm bu zor işlerin sonunda hak ettiğiniz bazı güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bazılarınız başınızı su üstünde tutmaya çalışırken diğerleri mücadele ediyor. Şimdi nihayet nasıl yüzeceğini öğreneceksin ve o zaman hedeflerine yakınlaşacaksın. Çok fazla enerji dolu hissedebilirsiniz ve etrafınızdakilerle paylaşabileceğiniz kadar çok şeyiniz olabilir.

Akrep Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Kendinizi bu ay evinize ve ailenize konsantre buluyor olabilirsiniz. Bu kötü bir şey değildir, ancak muhtemelen bakış açınızı kaybedersiniz ve hayatınızdaki her şeyden soyutlayarak, sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Özellikle dikkat edilmesi gereken şey, bir şeyler hakkında biraz yoğunlaşman diğer şeyleri yarım bırakır. Bazı insanları sinirlendirebilirsin. Bunun dışında, iş ve aile konusunda denge kurman gerekecek.

Akrep Burcu Haziran 2019 Yorumu

Eğer iş akışınız istediğiniz gibi olmuyorsa, bu ay daha planlı olmanız gerekebilir. Bu ay seçimlerinizden, eminim ki memnun kalacaksınız. Ayın ilerleyen günlerinde birçok fırsatın size geldiğini fark edebilirsiniz, ancak kafanız da karışabilir. Hayatında büyük bir değişimin ilerleme şansına değip değmeyeceğine karar vermelisin.

Akrep Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Bu ay iniş ve çıkışlar var, ama hiç kimse destek vermeyebilir. İdeal bir ruh halinde aya başlayacaksınız. Ama bazı şeyleri riske atıyorsunuz. Fantezilerinize çok yaklaşın ve tüm gerçeklik hissini kaybedebilirsiniz. En azından eşinle birlikte neşeli olacaksın. Ay ortası yanlış kişiyi kızdırabilirsin.

Akrep Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Bu ay, bazılarınız için gerçekten iyi bir zaman olabilir. Beklenmedik bir şekilde veya beklenmedik bir kaynaktan veya yaşlı bir kişiden yardım alarak uzun zamandır beklenen hedeflere ulaşmanız mümkün olabilir. Bazılarınız her zamankinden daha sezgisel hissedebilirler. Dikkatli ol, her şeyi bildiğini düşünebilirsin, ama muhtemelen sadece kendini aldatıyorsun.

Akrep Burcu Eylül 2019 Yorumu

İyi ve kötü haberlerim var. Bazılarınızın yolunuza çıkması için iyi şanslar var ve her şey sizin yararınıza olacak. Fikriniz keskin olacak, fikirlerinizi açıklayacak ve fikirlerinizi diğer insanlara sunabileceksiniz, ancak bazı kişiler söyleyeceklerinizi duymak istemeyecektir. Çok saldırgan olduğunu düşünebilirler. Özellikle yaşlı insanlarla tartışmalar mümkündür.

Akrep Burcu Ekim 2019 Yorumu

Ayın başında pek bir şey olmayacak. Geçen ayın faydalarını görmeye devam edersiniz ve işler yaklaşık olarak ay ortasına kadar sizin için avantajlı olmalıdır. Bundan sonra, çoğunuz tatlı, çekici ve refah içinde görünecek. Ay sonuna doğru, parlak, esprili olacaksınız ve diğerleriyle iyi geçinebilmelisiniz. Daha sonra, önümüzdeki birkaç ay için bazı ilişki problemlerini dört gözle bekleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Kasım 2019 Yorumu

Bu ay pek bir şey olmuyor. Ancak kendinize daha çok bakarak, dış görünüşünüze daha çok önem vermeye başlayabilirsiniz. Hayatında memnun olmadığın şeyler bu ay seni rahatsız edebilir. Belki bir süreliğine kendi kabuğuna çekilmek isteyebilirsin.

Akrep Burcu Aralık 2019 Yorumu

Çok fazla değişim olmayacak. Ancak bu ay daha planlı ve disiplinli olacaksınız. Bunun dışında, çoğunuz oldukça rahat bir ay geçireceksiniz. Büyüleyici ve esprili olacaksın. Bazılarınız çok konforlu ve kolay bir ruh halinde olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status