Akrep Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de akrep burcunu neler bekliyor? Akrep burcunda bu yıl çalışma hayatında yeni projeler ve fırsatlar açısından büyük ölçüde yavaşlama olacağı anlamına geliyor. Yine de, çalışmanın normal bölümünde yavaşlama olmayacak. Bu yıl yaşanılacak durum, kendi başına büyüme yerine büyüme hızda yavaşlama olacaktır. Bu yıl bütçelerinizi ve finansmanlarınızı iyi kontrol etmeniz gerekiyor, aksi takdirde bu alanda zorluklar yaşanacaktır. İşyerinde dikkatli olun. Tartışmalara karışmamak sizin için daha hayırlı olacağı önerilir. 2018 yılı sevgili Akrep burçları için basit bir mesaj gönderiyor ve bu mesaj: “Tasarruf edin, para harcamayın veya mantıksız hedefler peşinde koşmayın“. Akrep burcu dikkat etmezse, bu yıl da bazı yanlış kararlar yüzünden işleriniz gerileyebilir ve eskide dönebilirsiniz. Ekim 2018 başladıktan sonra sizi daha güzel şeyler bekliyor olacak.

Akrep Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl, çalışma alanınızı büyütmek için yurt dışı kaynaklardan elde edilecek fırsatlar olacaktır. Bu kaynaklardan gelen iş kalitesini ve planlanan işin daha iyi anlaşıp anlaşılmadığından emin olmanız gerekir. Akrep, bu gibi planların fiilen uygulanmasında zorluklara ve engellere sahip olabilir. Sınırlamaya ve baskıya rağmen, Mayıs-Eylül 2018 ayları boyunca savaşçı modda olacaksınız. Hırs, dinamizm yüksek düzeyde olacağı için bu dönemde sizi çok yönlü hale getirecektir. Akrep, ancak temmuz ve ağustos 2018 ayları boyunca ekip ve üstleri ile herhangi bir tartışmadan kaçınmalıdır. Ortaklıklarda, Eylül-Kasım 2018 sırasında zorlu süreçler atlatabilirsiniz. Ekim ve 2018 yılının Kasım ayı ortasında ortağınıza karşı büyük bir kararlılık ve saldırganlıktan kaçının.

Akrep Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Akrep 2018 aşk ve evlilik konusunda sürprizlere açık olmalıdır. Kişisel konular aşk hayatında zorluklara yol açabilir. Aşk hayatı bazı heyecan verici zamanlardan geçecek ve fiziksel cazibeniz ön planda olacak. Yeni bir ilişki Şubat ve Mayıs 2018 arasında ortaya çıkabilir ve daha sonra 8 Ekim – 17 Kasım 2018 arasında ciddi bir hal alabilir. Bu süre boyunca aldığınız ciddi ilişki kararları konusunda dikkatli olmanız gerekir. Evlilik konuları evdeki atmosfer, diğer aile üyelerinden kaynaklanan görüş ve zorluklar sebebiyle bir süre ertelenebilir. Ya da ailenizi ikna etmek bir hayli zor olabilir. Nisan ve Ağustos 2018 arasında dikkatli olun. İş seyahatleri aile hayatında problemlere yol açabilir ve sık seyahatler eşinizle aranızda sorunlar yaratabilir.

Akrep Burcu Ocak 2018 Yorumu

Ocak 2018 boyunca korkusuz ve cesaretli hissedebilirsiniz. Kozmik güçler bu dönemde sizi etkiliyor. Birikimler muhtemelen artacaktır. Sosyal hayatta bu ay şöhret yükselişi ve itibar artabilir. Dinsel bir eğilim yaşayabilir ve manevi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Mali açıdan ay çoğunlukla istikrar getirecek. Büyük bir hevesle, iyi karar verme becerileri geliştirebilirsiniz. Bu sizin için iş yerinde takdir ve tanıma getirebilir. Bu dönemde materyalist başarılar bekliyorsunuz. Geçim kaynağınız umut vericidir ve mali durum daha da güçlü olabilir. Genel olarak, Ocak ayı sizin ve aileniz için refah getiriyor olacak.

Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat 2018 gücünüzü hissetmeye başlayacağınız bir ay olacak. İş yerindeki haysiyet, şeref ve saygınlığınız bir artış görebilir. Göksel hareketler sizin ve ailenizin refahı yönünde etki edecek. Sosyal çevrenizde size karşı ilgi artabilir. Spiritüel dünyaya doğru eğilim ya da hac yolculuğu gibi kısa yolculuk yapılabilir. Önceki günlerde elde ettiğiniz heves ve zeka bu süre boyunca size eşlik ediyor ve çalışma durumunu iyileştirme sözü veriyor. Akıllıca kararlar almakla birlikte, çalışma alanında yeni lider olarak üst sıralara çıkabilir ve terfi alabilirsiniz. Meslektaşlarınız arasında çatışmalardan kaçınmak için iyi davranmalısınız. İş hayatında genel durum iyi olacak.

Akrep Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart 2018 gücü simgeler. İşiniz ve liderlik becerilerinizin fark edilmesi ve sizi yetkili bir konuma getirmesi muhtemeldir. Saygı ve şöhret de takip edebilir. Mali cephede, ufukta istikrarlı bir nakit akışı ve keyifli parasal kazançlarla çoğunlukla ekonomik anlamda huzurlu olacaksınız. Yeni bağlantılar ve tanışacağınız insanlar bu ay yeni fırsat kapıları aralayabilir. Devletten gelen fırsatlar da olabilir. Halen yüksek öğrenim gören öğrenciler için şanslı bir ay diyebiliriz. Genel olarak, bu ay hayatınızın pek çok alanında olumlu gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Akrep Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan 2018 kariyer alanında parlak bir dönem anlamına geliyor. İtibar ve kazanç artışı ile birlikte çalışma hayatında sorunlar azalacak. Yeni projeler ve girişimler alarak yeni kazanımlar sağlanabilir. Kariyer büyümesi genellikle iş arkadaşları arasında kıskançlık ve rekabetin artması ile devam edecek. Bu gibi durumlara dikkatli olmalısınız ve iş yerinde herhangi bir tartışmadan kaçınmalısınız. Ufak sağlık sorunlarınız olabilir ve bunun için gerekli önlemleri almalısınız. Dava konularından uzak durun. Yoksa ağır harcamalara yol açabilir. Sağlık alanında bazı harcamalar olabilir.

Akrep Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Rekabetçi bir döneme giriyorsunuz. Kariyer gelişiminiz, iş yerindeki başkaları için bir ilham kaynağı olacak. Ancak rakipleriniz yüzünden kıskançlıklar söz konusu olabilir. Çalışma arkadaşları arasındaki kıskançlıklar ego çatışmalarıyla sonuçlanabilir. Bununla birlikte, herhangi bir kavgadan uzak durmak sizin yararınıza diyebiliriz. Arada dinlenmeye de vakit ayırmalı ve vücudunuzu fazla yormamalısınız. Daha rahat bir yaşam tarzı benimsemelisiniz. Eşiniz geçici olarak bencil davranabilir ve bu durum eşinizle olan ilişkinizi olumsuz etkileyebilir. Bununla birlikte, sabırlı olmalısınız. Eşiniz yakında güzel kazanç sağlamaya başlayabilir. İş ortaklığı yapan kişiler kar miktarlarını artırabilirler. İş yerinde ilerleme olabilir. Seyahat etmek bu ay size iyi gelecek.

Akrep Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran 2018 ilerleme dönemi olacak. Eşiniz için beklenmedik bir kazanç artışı söz konusu olabilir. Bu da eve gelen para miktarını artıracak. İş, ilerleme ve karlar için yeni fırsatlar çıkabilir. İş ortakları sayesinde finansal kar artabilir. Bununla birlikte, nakit akışında tıkanma da söz konusu olabilir. Bu nedenle, bu ay boyunca finansal yönetim konusunda temkinli olunmalı ve tasarruflu bir harcama planı izlenmesi önerilir. Genel olarak, bu dönem yeni büyüme ve ilerleme umutları getiriyor olacak.

Akrep Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz 2018 şanslı bir dönemin başlangıcını belirtir. Birikimlerinizde sürpriz harcamalar ile birlikte bu dönemde tatmin edici bir finans akışı olacak. Hac yolculuğuna ya da yeni manevi şeyler öğrenmeye meğilli olabilirsiniz. Kozmik değişiklikler bu ay boyunca sizi cesaret, liderlik ve yaratıcı bir zihin sağlayacak. Bu süre zarfında, uzun zamandır beklenen kar ve kazanç için umutlu haberler alınabilir.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos 2018 burç yorumunda hayatınızda bazı belirsizlikler olabilir. Dini eğilime hakim olabilirsiniz. Ev hayatında bazı problemler olabilir. Aynı zamanda tomurcuklanan sosyal imajınız güveninizi artırabilir. Şanslı dönem, olumlu bir kazanç akışı ile devam edebilir. Mevcut çalışma alanınızda bir patlama, hızlı yükseliş olması bekleniyor. Bu nedenle, bu ay boyunca bir iş değişikliğinden kaçınılmalıdır. Sözleşmeye dayalı olarak çalışıyorsanız, işiniz bu süre zarfında kalıcı hale gelecektir. Bununla birlikte, zenginliğin veya akademik varlıkların birikimi engellenebilir. Aile büyükleri mülkiyetiyle ilgili konularda uyuşmazlıkların ortaya çıkma olasılıkları vardır.

Akrep Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül 2018 süreklilik belirtileri getiriyor. Önceki aylardan gelen başarılarınız bu ay da istikrarlı şekilde devam edecek. Çalışma alanı istikrarlı bir büyüme gösterebilir. Mesleğinde tanınma ve takdir edilme olabilir. Teşvikler hükümetten alınabilir. Aile içerisinde bazı konularda anlaşmazlıklar da olabilir.

Akrep Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim 2018 aşk ve iş hayatında denge kuruluyor. Bir şeyler hızla düzelecek. Nakit akışı yavaşlayabilir ancak finansal istikrarı engellemeyecektir. Mali kayıplara karşı temkinli olun. Dolayısıyla, parasal konularda dikkatli olmanız gerekir. Hayırseverlik için bağış yapmak, huzur getirmeli ve kendi servetinizi artırabilecek kozmik değişikliklere neden olmalıdır. Yalnız kalmamak için bu ay aile ve dostlarınızla daha fazla zaman geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Her ne kadar, her ilişkide sınırları tanımlamak ve korumak tavsiye edilse de, zira aşırı tedbir sorunlara yol açabilir.

Akrep Burcu Kasım 2018 Yorumu

Kasım 2018 daha kontrollü ve planlı olmanız gereken bir dönem diyebiliriz. Maliyetlerinizi korumak ve harcamaları sınırda tutmak için program yapmanız gerekebilir. Sağlığınızı kontrol altında tutmak için bir plan hazırlamalısınız ve fitness seviyenizi iyileştirmeyi seçebilirsiniz. Bu öneriyi takiben, hastalık veya sağlık sorunları nedeniyle harcamaları önlemenize yardımcı olabilir. Tasarruflarınızı bu dönemde dikkatlice yönetmelisiniz. Genel olarak, Kasım’ın pasif bir ay olması bekleniyor.

Akrep Burcu Aralık 2018 Yorumu

Aralık 2018 iyileşme dönemini işaret ediyor. Yılın önceki bölümlerinde kaybedilen her şeyin istikrarlı bir şekilde iyileşmesi bekleniyor. Sabrın erdem olarak, sağlık ve servetinizi istikrarlı bir oranda tekrar kazanabilirsiniz. Kişiliğinizdeki cazibe ve karizma, daha parlak bir gelecek getirebilir. Lüks eşyalarınızı harcayabilirsiniz. Sağlığınızın yerinde olması daha çok çalışmanıza ve daha fazla kazanmanıza izin verebilir. Bu yılı pozitif bir şekilde kapatıyorsunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status