Kahve Falında Akbaba Görmek

Falda akbaba görmek, negatif manalar taşır. Falına bakılan kişinin şu günlerde bazı kötü olaylar ile karşı karşıya kalacağının habercisidir. Düşmanlarınız sizin kötülüğünüz için iş birliği içerisinde olabilirler ve ayağınızı kaydırmak için bazı tuzaklar kurabilirler. Ortaya atacakları bir iftira sizi çevrenize karşı küçük düşürebilir. Şu günlerde uğraştığınız sorunlar varsa, bir müddet daha sizi meşgul edecekler. Şansınızın düşüşe geçtiği gelecek günlerde hem aşk, hem de iş hayatınızda bazı hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Şansınızın bir anda bu kadar kötüye gitmesi sizi çaresizliğe sürükleyebilir. Talihinizin bir anda kötüye dönmesi sizi üzdüğü kadar, bunu sevdiklerinize yansıtmanız neticesinde onları da üzecek.

Kahve falında akbaba görmek, bazı yorumculara göre iş hayatında sizin aleyhinize tutum sergileyen ve sizin yükselmenizi istemeyen iş arkadaşlarınıza yorumlanır. Bu kişiler tarafından moraliniz bozulabilir. İş hayatında beklentilerinizin gerçeğe dönüşmemesi, hatta kandırılmak, sizi büyük bir mücadele içerisine sokacak. Hatta şu anki işinizden ayrılmayı bile düşünebilirsiniz. İş arayışında olan kişiler ise, bir müddet daha bekleyecekler. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, başarısızlığa karşı hazırlıklı olmalısınız. Sınavlarınız beklediğiniz kadar iyi geçmeyebilir.

Kahve fincanında akbabanın anlamı, rekabet içerisinde olacağınız bir dönemE gireceğinizin de habercisidir. İş ya da okul hayatında sizinle kıyaslanan bir takım insanlar olabilir. Bu kişilere karşı üstünlük kazanmak isteyebilirsiniz. Ya da kendinizi ispatlamak için de bazı rekabet duyguları gelişebilir. Ancak hırs ve rekabet yaparak, sosyal çevrenizi dışlamamaya özen gösterin. Yoksa başarı elde edeyim derken insanların sizlerden uzaklaşmasına ve kırılmasına neden olabilirsiniz. Dengeleri tutmak sizin elinizde olacak. Hiç bir şeyi abartmamaya özen gösterin.

Kahve tabağında akbaba sembolü, sizi kıskana çok yakın akrabalarınızın olduğuna işaret eder. Gerçekte hoşlanmadığınız ve hatta bazı şüphelerinizin de olduğu akrabalarınız ile görüşmek istemeyebilirsiniz. Çünkü arkanızdan dönen bir takım işlerin olduğunu hissedebilirsiniz. Haneden birileri sizin dedikodunuzu yaparak, diğer hane bireylerine karşı sizi kötülüyor olabilir. Kötü günler geçirebilirsiniz. Ancak bu günlerde size gerçekten değer veren insanları düşmanlarınız ile aynı kefeye koymamaya özen gösterin.

Kahve falında akbaba ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, kahve falınızda çıkan diğer semboller için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status