Kahve Falında Akarsu Görmek

Falda akarsu görmek, ekonomik yönden elinize geçecek olan fırsatlar sayesinde borçlarınızı kapatacağınıza ve geride hiçbir borç bırakmadan maddi yönden rahata erişeceğinize yorumlanır. Para sıkıntınızın son bulması ile birlikte hayatınızdaki bir problem de sona erecek. Özellikle genç ve iş arayışında olan kişiler yeni iş olanakları ile karşılaşabilirler. Bir yerden iş teklifi gelebilir ya da başvuru yapmış olduğunuz işten olumlu geri dönüş alabilirsiniz. Parasal yönden şans sizden yana olacak ve kazancınız artacak. Hali hazırda çalışan kişilerin gelirleri artabilir ya da yeni kazanç kapıları ortaya çıkabilir. Maaşa zam veya satmak istediğiniz bir şeyden yüklü para gelmesi de söz konusu olabilir. Maddi sıkıntılarınız az bir müddet sonra sona erecek ve bu sayede evinize daha fazla para girecek.

Kahve falında akarsu görmek, bir diğer anlamı ile iyiliklerin karşılığını bulması, sıkıntıların su gibi akıp gitmesi demektir. Öyle ki geçmişte yaptığınız tüm iyiliklerin karşılığını alacak ve iyi niyetiniz ödüllendirilecek. Sizin herkese karşı saf ve temiz düşüncelere sahip olmanız sebebi ile çevreniz tarafından sevilen biri olacaksınız. İnsanlar kıymetinizi anlayabilirler. Falda akarsu çıkması, aynı zamanda saf ve iyi kalpli bir insanın hayatınıza girmesi demektir. Sizin hakkınızda çok güzel düşüncelere sahip olan bir insanın sizinle tanışıp hayatınıza girmek ve sizinle zaman geçirmek isteyebilir. Eğer bekarsanız, sizden hoşlanan temiz kalpli bir insan yakında duygularını size açabilir. Hem siz güzel düşüncelere sahip olacaksınız, hem de karşınıza çıkan insanlar size karşı iyi niyetli yaklaşacaklar.

Kahve Falında Akan Su Görmek

Falda bu sembolün çıkması, dert ve tasanın azalması hatta son bulması demektir. Çok güzel günler sizleri bekliyor. Hayatınızdaki tüm negatif duygu ve düşünceler, hatta kişilerden taz vakitte kurtulacaksınız. Kendi hayatınızın kıymetini anlamaya başlayacaksınız. Özellikle size engel olan ve kötü niyetli insanlar yolunuzdan çekilecekler. Bu sayede artık engelsiz bir şekilde hayalleriniz peşinde koşma olanağı elde edeceksiniz. Sizi sürekli kısıtlayan bir insan varsa, bu insanla yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Sizin değerinizi bilen insanlar ile birlikte daha mutlu olacağınızı unutmayın.

Kahve tabağında akarsu anlamı, günahtan uzak kalmak ve huzurlu bir aile hayatına erişmek demektir. Aile içerisinde bazı sorunların üzerine perde çekilecek ve yeniden ilişkileriniz düzelecek. Hatta para konusunda sorunlar yüzünden dargınlıklar varsa bunlar son bulabilir. Hanede bir miras ya da yer yurt satma konusunda sıkıntı çıkaran kişiler varsa, tez zamanda uzlaşma sağlanabilir ve elinize toplu para geçebilir. Hem parasal yönden, hem de aşk hayatınızda hak ettiğiniz değeri elde etme zamanı yaklaşıyor. Artık kıymet bilen insanlar ile birlikte olacaksınız.

Kahve falında akarsu ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status