Kahve Falında Ahize Görmek

Falda ahize görmek, tez vakitte gelecek bir telefon aramasının ardından çok sevineceğiniz yada üzüleceğiniz bir haber alacağınıza yorumlanır. Eğer falda çıkan ahizenin etrafı aydınlıksa, temiz haber alacağınızı simgeler. Bu haber sizi mutluluktan havalara uçurabilir ve bazı umutlarınızın yeşermesini sağlayabilir. Eğer fincandaki ahizenin etrafı karanlıksa, gelecek telefon araması ile birlikte alacağınız haber sizin için pek de hayırlı olmayabilir ve bu duyacağınız şey sizi üzebilir. Kötü haber sizinle ya da aileden başka biri ile de ilgili olabilir. Ancak size gelen haber çok kısa sürede herkese yayılacak ve siz de dahil herkesin haberi olacak.

Kahve falında ahize görmek, bazı yorumcular tarafından yapılacak bir telefon görüşmesi sonrasında bazı işlerinizin yolunda gitmeye başlamasına yorumlanır. Eğer bir süredir size sıkıntı veren ya da problem olan bir konu varsa, bunu telefondan birini arayarak çözebilirsiniz. Biri ile görüşmenize gerek kalmadan, telefonunuzla iletişim kurarak bazı problemlerinizi rahat bir şekilde aşacaksınız. Hatta sizi arayıp biri iş teklifinde bulunabilir ya da bazı fırsatların sizi beklediğini haber verebilir. Eğer falda ahize birinin elinde tutuluyorsa, bir süredir görüşmediğiniz bir insandan haber gelecek demektir. Bu insan sizi arayarak hatırınızı sorabilir ve sizinle barışmak, gönlünüzü almak isteyebilir.

Kahve Falında Telefon Ahizesi Görmek

Bu sembol sizden bir süredir haber bekleyen, hala geri dönüş yapmadığınız bir insanı simgeler. Sizin telefon ile arayıp bir haber vermenizi bekleyen bu kişiyi ihmal ediyor olabilirsiniz. Ancak aklı sizde ve ne zaman arayacağınızı çok merak ediyor olabilir. Ya da küs olduğunuz bir insan sizin onu arayıp gönlünü almanızı bekliyor olabilir. Şu günlerde aranızda tatsızlık olan insanlarla aranızı düzeltmeniz sizin için daha hayırlı olacak.

Kahve tabağında ahize anlamı, hane içerisinden çok müjdeli bir haber almak ve bu haber karşısında hayrete düşmek demektir. Birinin sürpriz bir şekilde evleneceğini ya da bebeği olacağını öğrenebilirsiniz. Gelecek telefon araması sonrasında neşeniz artacak.

Kahve falında ahize ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status