Kahve Falında Ağzı Açık İnsan Görmek

Falda ağzı açık insan görmek, duyacağınız bir haber sonrasında hayrete düşeceğinize ve çok şaşıracağınıza yorumlanır. Bu haber karşısında sakinliğinizi koruyamayabilirsiniz. Haber iyi ya da kötü olabilir. Ancak sizi fazlası ile heyecanlandıracak ve hiç beklemediğiniz bir şey olacak.

Kahve falında ağzı açık insan görmek, bir insan ile ağız dalaşına gireceğinize ve ona bazı istemediğiniz şeyler söylemek zorunda kalacağınıza da yorumlanır. Bir anda duyacağınız şeyler sizi deliye çevirebilir ve ağzınızdan olur olmaz laflar dökülebilir. Sinirlerinize hakim olmakta güçlük çekebilirsiniz. Özellikle hakkınızda bazı söylentiler yayan ya da dedikodu yapan insanlar varsa, bu insanların kim olduğunu öğrendikten sonra ortam gerilebilir. Tartışma ve kavga gibi olumsuz durumlar canınızı sıkacak. Siz demek istemediğiniz şeyler karşı tarafa söyleyebileceğiniz gibi, karşı taraf da işitmek istemeyeceğiniz şeyler söyleyebilir. Büyük kalp kırgınlıkları olabilir.

Kahve tabağında ağzı açık insan çıkmasının anlamı, hane içerisinden bir insan ile aranızda geçecek tartışma demektir. Bu insan sizi çok sinirlendirebilir ve ona şimdiye kadar beslediğiniz öfkeyi kusabilirsiniz. Sizin bir konuda damarınıza basılması sebebi ile ağzınızdan çıkacak laflara hakim olamayacaksınız.

Kahve falında ağzı açık insan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. aslı akçin dedi ki:

    Eyvah ki ne eyvah ben sakinlğimi elbete korumam ki 20 yıldır beklediğim bir insan var diye.

DMCA.com Protection Status