Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

Falda ağaçkakan görmek, çoğu zaman sırların gün yüzüne çıkması olarak yorumlanır. Güvenerek bazı sırlarınızı paylaştığınız bir insan sizi yanıltabilir ve hakkınızda başkalarıyla dedikodu yapabilir. Bazı sırlarınızın diğer insanlar tarafından da bilindiğini öğrenmek sizi bir süre yıpratacak. Bu kişiye karşı öfke duyabilirsiniz ve aranızda tartışma geçebilir. Güvendiğiniz bir insanın sizin sırlarınızı ifşa etmesi fazlası ile hayal kırıklığı yaşamanıza sebebiyet verecek. Bu nedenle bir müddet çevrenizdeki diğer insanlara da güvenmekte zorluk çekebilirsiniz.

Kahve falında ağaçkakan görmek, finansal yönden zor zamanlar atlatacağınız bir sürece gireceğinizin de habercisi olabilir. Yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını alamayabilirsiniz. Ya da bazı borçlar sizi zor duruma sokabilir. İş hayatında da maddi yönden sizi sıkıntıya sokabilecek bir takım sorunlar ile karşılaşmanız olasıdır. Bu süreçte elinizdeki birikimler size fayda sağlayacaktır. Eğer yüklü bir meblağ borca sahipseniz veya kefilseniz, mal varlıklarınızdan sarış yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu maddi kayıplar hane içerisinde üzüntüye yol açacak. Haksız yere kazançtan uzak durun. Çünkü kazandığınız parada gözü olan kimseler olabilir. Özellikle iş arkadaşlarınız ile tüm sırlarınızı paylaşmamaya özen gösterin. Bazı sırların gün yüzüne çıkabilecek olması, iş hayatında da sizi zora sokabilir. Kısacası, yakın zamanda karşılaşabileceğiniz maddi sıkıntılara karşı hazırlıklı olmanızda ve bazı önlemler almanızda fayda vardır.

Kahve fincanında ağaçkakanın anlamı, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından hakkınızda gıybet yapan kişilerin olduğuna yorumlanır. Yakın çevrenizde ya da tanıdığınız bir takım insanlar sizin hakkınızda bir dedikodu yayabilirler. Aile bireylerine yönelik de bazı iftiralar atılması söz konusu olabilir. Evli kimseler için, falda ağaçkakan görmek ilişkilerinde bazı anlaşmazlıkların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Bekar kimseler için ise, maddi konularda anlaşmazlıklar veya aile bireyleri ile bazı sorunların habercisi olarak değerlendirilir.

Kahve tabağında ağaçkakan sembolü çıkması, hane içerisinde parasal konularda anlaşmazlıkların gündeme gelmesi olarak yorumlanır. Miras konusunda hane büyükleri arasında çatışmalar söz konusu olabilir. Ya da mal mülk anlamında kendine haksızlık yapıldığını düşünen birileri hane içerisinde sorun yaratabilirler. Huzurunuzu bozacak bazı lafların hanede dolaşması hem sizin, hem de aile bireylerinin canını sıkacak. Bu konuda her ne kadar uzlaşmaya çalışmak isteseniz de, ortada dolaşan laflar sizi yıpratabilir.

Kahve falında ağaçkakan ne anlama gelir?” yorumunu okuduysanız, kahve falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status