Kahve Falında Ağ Görmek

Falda ağ görmek, bazı tedirginlikler yaşadığınızı simgeler. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların tekrar karşınıza çıkacak olmasından tedirginlik duyuyor olabilirsiniz. Bu durum sizi fazlası ile endişelendirse de, sakin olmalı ve gerekli önlemleri almalısınız. Aslında çok yakın zamanda tüm bunların birer kuruntu olduğunu öğreneceksiniz. Az bir süre sonra içinize su serpilecek ve artık tehlike görmeyeceksiniz. Tehlike gibi görünen şeyler yakında ortadan kalkacak. Fazlası ile iç huzur sağlayacaksınız. Yakın çevreniz de bu durumu fark edecek.

Kahve falında ağ görmek, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından ise çok olumlu yorumlanır. Falına bakılan kişinin çok yakında kısmetlerini toplaması denir. Geçmişte çok emek verdiğiniz bir takım işlerin karşılığını tez vakitte sırası ile almaya başlayacaksınız. Başarı yavaş yavaş size yakınlaşacak. Eskiden olduğu gibi karamsar ruh halinden kurtulduğunuz takdirde, çok daha verimli olduğunuzu göreceksiniz. Korkularınızdan arınmalı ve daha cesur olmalısınız. Bu sayede hayattan istediklerinizi almaya başlayacaksınız.

Kahve fincanının ortasında ağ çıkması, size tuzak kurmak isteyen kimseleri işaret eder. Geçmişte verdiğiniz bazı sırlarınız varsa, bu kötü niyetli kişiler sizin sırlarınızı aleyhinize kullanmak isteyebilirler. Ancak tedbiri elden bırakmazsanız, bir zarar veremeyecekler. Kendi kazmış oldukları kuyuya kendileri düşecekler.

Kahve Falında Balık Ağı Görmek

Bu sembol, bazı konulara daha fazla kafa yormanız ve irdelemeniz konusunda bir uyarıdır. Sadece çevrenizdeki insanlar tarafından verilen nasihat ve öğütlere göre hareket etmemeye özen gösterin. Tam tersi iyi bir araştırma yapın ve sadece tavsiyeler üzerine bir takım girişimlerde bulunmayın. Çünkü şu dönemde yakınlarınız bazı konularda sizi yanıltabilir. Kendi alacağınız kararlar çok daha fazla fayda sağlayacaktır. Kendi istek ve fikirleriniz doğrultusunda daha güzel şeylere sahip olma imkanınız var. Özellikle kalbinizin sesini dinlerseniz, özel hayatınızda mutluluğu fazlası ile yakalama şansı elde edeceksiniz.

Kahve tabağında ağın anlamı, hane içerisinde iyi niyetinizin suistimal edilmesi demektir. Haneden aslında sizin iyiliğinizi istediğini sandığınız kişilerin aslında tam tersi sizi çok kıskandıklarını ve sizin kötü olduğunuzda mutlu olduklarını öğreneceksiniz. Fesat kalpli kişileri fark ettikten sonra şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Ancak bu art niyetli insanlar ile fazla samimi olmamaya, her şeyi paylaşmamaya dikkat etmelisiniz.

Kahve falında ağ ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status