Kahve Falında Afrodit Görmek

Falda Afrodit görmek, size çok yakın olan bir insanın arkanızdan dedikodu yaptığını simgeler. Bu kişi yüzünüze gülse de arkanızdan hakkınızda iftiralar atabilir. Arkanızdan kuyunuzu kazan bu insan yüzünden çevrenizdeki insanlar bazı dedikodulara inanabilirler ve size karşı tepki gösterebilirler. Özellikle sizi çekemeyen insanlar hep kötü olmanızı istedikleri için sizin başarılı olmamanız, bir yerlere ulaşmamanız için çaba harcıyor olabilirler. Size güven vermeyen insanlar ile bazı şeyleri paylaşmamaya dikkat edin. Yoksa laflarınız çarpıtılabilir ve haksızlığa uğrayabilirsiniz.

Kahve falında Afrodit görmek, bazı yorumcular tarafından da kandırılmak olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi bir insanın etkisi altında kalabilir ve o kişiden fayda göreceğini sanıyorken, tam tersi ilerleyen zamanda büyük bir zarar görebilir. Bu kişinin size faydası dokunacağı yerine sizi sömürmek, kullanmak isteyebilir. Temkinli olmanızda fayda var.

Kahve tabağında Afrodit anlamı, hane içerisinde sizi adeta saf yerine koymaya çalışan, sizi maddi yönden kullanmak isteyen bir insan demektir. Bu kişi sözde sizi seviyor gibi davransa da, aslında tam tersi hep arkanızdan konuşuyor olabilir. Çıkar ilişkisi yapan insanları biliyorsanız, bu kişilerden uzak durmanızda yarar var. Yoksa bu kişiler sizi maddi ve manevi yönden kötü durumda bırakabilirler.

Kahve falında Afrodit ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status