Kahve Falında Afrika Kıtası Görmek

Falda Afrika kıtası görmek, uzun süredir gezip yeni yerler keşfetmek isteyen insanlar için son derece müjdeli bir semboldür. Yakın zamanda hayalinizdeki seyahati gerçekleştirme imkanı elde edebilirsiniz. Gidip görmek istediğiniz yerlere sonunda yolculuğa çıkacaksınız. Hatta çok uzaklara da yolculuk edebilirsiniz. Eğer bir yurt dışına çıkma planınız varsa, bu planınız için yakında gerekli olan tüm şartları sağlayacaksınız. Bu sayede ufkunuz genişleyecek ve hayalinizi gerçekleştirme imkanı elde edebileceksiniz. Eğer uzakta yaşayan bir akraba ya da eş dost varsa, onlar da sizi davet edebilirler. Bu davete karşılık olarak bir yolculuk yapılabilir ve uzaktaki sevdikleriniz ile özlem giderebilirsiniz. Bir şey vasıtası ile çıkacağınız yolculuklar sizler için çok hayırlı olacak.

Kahve falında Afrika kıtası görmek, bir diğer yorumda bulunduğunuz yerden taşınmak ve yeni bir evde yaşamaya başlamak olarak yorumlanır. Bir süredir ev değişikliği yapmak istiyorsanız, aradığınız ev yakında karşınıza çıkacak. Hatta başka bir şehre tayin veya iş değişikliği sebebi ile taşınma da söz konusu olabilir. Ancak gideceğiniz bu yer yaşadığınız yerden çok farklı olacak ve alışmakta güçlük çekeceksiniz. Bekar olan kişiler için ise yabancı bir gelin ya da damat anlamına gelir.

Kahve tabağında Afrika kıtasının anlamı, hane içerisine gelin ya da damat gelmesi demektir. Bu vesile ile yeni insanlar ile tanışacaksınız. Hatta düğün dernek farklı bir şehirde olabilir. Bazı güzel olaylar sayesinde yeni yerler görme fırsatı elde edebilirsiniz.

Kahve falında Afrika kıtası ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status