Kahve Falında Abajur Görmek

Falda abajur görmek, maddi açıdan elinizin rahatlaması ve borçların kapanması anlamına gelir. Elde ettiğiniz gelirde bir yükseliş söz konusu olabilir ya da yeni gelir kapıları açılabilir. İş hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler de bu durumun kazancınıza güzel bir şekilde yansımasını sağlayabilir. Gelecek zamanda yeni bir girişim yapmak isteyeceksiniz. Belki bu uzun süredir ertelediğiniz bir plan ya da proje olabilir. Artık kendinizi hazır hissetmeniz daha emin adımlar atarak yeni girişimlerde bulunmaya kol sıvamanıza yardımcı olacak.

Kahve falında abajur görmek, farkındalığın artacağı ve aydınlanma sürecine girileceği manasına da gelmektedir. Aklınıza çok parlak fikirler gelebilir ve yakın zamanda yaratıcı yönünüzü keşfederek, yeteneklerinizi ve elinizdeki imkanları da doğru bir şekilde kullandığınız takdirde, doğru kararlar alabilirsiniz. Özellikle finansal yönden alacağınız kararlarda pek de pişmanlık duymayacaksınız. Belki yeni bir yatırım yapma yönünde düşünceleriniz olabilir. Mal mülk almak isteyebilirsiniz. Eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız, sizin çalışkanlığınız ve azminiz ödüllendirilecek. Mevki yükselmesi ve maaşınızda da bir artış söz konusu diyebiliriz. Elinize geçen maddi olanakları iyi değerlendirmenizde fayda var. Bu sayede geleceğinize güveniniz artacak. Aklınızdaki soru işaretlerinin bir kısmı gidecek. Kendinizi maddi yönden daha garantide hissedeceksiniz.

Kahve fincanında abajur sembolü çıkması, hiç hesapta olmayan sürpriz gelişmeleri temsil eder. Eğer fincanın orta kısmında bu sembol çıkmışsa, yakın zamanda elinize toplu bir para geçecek demektir. Eğer iş arayışındaysanız, çok kısa süre içerisinde olumlu geri dönüş olacak. Hayalinizdeki iş imkanını da yakalayabilirsiniz. Okul hayatı devam eden fal sahipleri ise, korkularını geride bırakacaklar ve eğitim hayatlarının yeniden yoluna girdiğine şahit olacaklar. Çabalarınız tez vakitte sonuç verecek.

Kahve tabağında abajurun anlamı, hane içerisinden bir kişi ile aranızda geçecek sohbet sonrasında canınızın biraz sıkılacağına işaret eder. Bu kişi sizi bazı olaylar karşısında kışkırtmaya ve birine karşı dolduruşa getirmeye çalışabilir. Ancak durumu fark etmeniz, aranızda soğuk rüzgarların esmesine sebebiyet verecek.

Kahve falında abajur ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda gördüğünüz diğer semboller için kahve falı sözlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status