Kahve Falında 6 Rakamı Görmek

Falda 6 rakamı görmek, iki farklı anlam taşır. Bunlardan biri olumlu olarak yorumlanırken, diğer anlamı negatif olarak değerlendirilebilir. Tabi, altı sayısının yanında çıkan sembolleri de değerlendirirseniz, falınızı çok daha doğru yorumlamış olursunuz. Eğer falınızda 6 rakamı çıkmışsa, pozitif olarak yorumlamanızda fayda vardır.

Kahve falında 6 rakamı görmek, numerolojide yer alan anlamına göre değerlendirildiğinde, falına bakılan kişinin karakteri ile bağdaşlaştırılır. Siz her ne kadar sevgi ve hayat dolu bir insan olsanız da, sizin bu yaşam enerjinizi kıskanan kişiler çevrenizde mutlaka mevcuttur. Hayatınızda yapmış olduğunuz doğru seçimler sizi bir yerlere getirmiş. Ancak, bir sonraki aşamada, artık çok daha ciddi kararlar alma vaktiniz gelecek. Bu süreçte yaratıcılığınız ve hayal gücünüzü de ön planda tutarak, karar aşamasında sizi mutlu edecek sonuca ulaşabileceksiniz. Özellikle iş hayatında geleceğe yönelik güzel başarılar sağlamanız an meselesidir. Mevkiinizde bir yükselme olabilir ya da iş yerinizde sorumluluklarınızın artması gerekebilir. Zaten sorumluluk sahibi ve ne yaptığını bilen biri olduğunuz için, kararlarınız da bu yönde daha mantık çerçevesinde olacak. İş hayatındaki ilişkilerinizi dengeli tutmanızda fayda var. Özellikle iş arkadaşlarınız sizin başarınızı kıskanabilirler ve hakkınızda bazı olumsuz yargılara varabilirler. Geleceğe yönelik planlarınızı herkes ile paylaşmamaya özen gösterin. Özellikle iş arkadaşlarınız ile ikili ilişkilerinizde şu günlerde pek sır paylaşmamaya dikkat edin. Yoksa ileride bu sır sizin başınızı ağrıtabilir.

Kahve fincanında altı rakamı çıkması, manevi yönden gücü de simgeler. Maneviyatınızı güçlendireceğiniz ve iradenizi arttıracağınız bir dönemdesiniz. Sizin için iç huzur her şeyden önemli bir hale gelecek. Ahlaki açıdan da çevreniz tarafından takdir görülen bir insan olmanız, bazı fırsat kapılarının daha erken açılmasına olacak sağlayabilir. Dostlarınız arasında sizi üzen ve manevi yönden yıpratan birileri varsa, onlarla aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

Kahve tabağında 6 sayısı çıkması, aile içerisi iletişim kurmakta çekilen zorlukların habercisidir. Yine, akrabalarınız ile olan ilişkilerinizde samimiyet duygusundan uzaklaşılması, güven duygusunun sarsılmasına yol açabilir. Aile içerisinden bir fert ile aranızdaki ilişkiye mesafe koyma ihtiyacı duyabilirsiniz. Eğer çevrenizde huzursuzluk çıkaran birileri varsa, onlara karşı temkinli olmanızda da fayda var.

Kahve falında 6 rakamı ne anlama gelir?” yorumunu okuduysanız, fincanınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Semih tolga dedi ki:

  Allahım keşke bulabilsem. Dileklerim olsa.

 2. Semih tolga dedi ki:

  İçimde dilek var keşke olsa.

 3. Semih tolga haydaroğlu dedi ki:

  Ben de orta nın biraz altında 6 rakamı çıktı. Kahve falında yanında bir bayan çıktı boynu bükük 6 rakamı gördüğümde dostluk oldugunu biliyorum. Sanırım bir bayan küsmüş zayıf birisi. Daha büyük 6 rakamı çıktı bunlar kısmetimi dostlukmu anlayamadım

 4. Semih tolga haydaroğlu dedi ki:

  Ben de orta nın biraz altında 6 rakamı çıktı. Kahve falında yanında bir bayan çıktı boynu bükük 6 rakamı gördüğümde dostluk oldugunu biliyorum. Sanırım bir bayan küsmüş zayıf birisi

DMCA.com Protection Status