23:32 Saat Anlamı | Saat 23.32 Ne Anlama Gelir?

23 32 saatinin anlamı “Sana Çok Aşık!” demektir.

Şu an saate baktığınız ters saat olarak 23.32 görüyorsanız, sevdiğiniz kişi sizi çok seviyor ve her an onun aklından çıkmıyorsunuz. Belki aranızda mesafeler olabilir. Ancak o hep seni düşünüyor ve adeta seninle uyuyup uyanıyor. Ne zaman dalsa uzaklara, aklında hep sen varsın. Her huyunu çok seviyor ve sana adeta aşık. Sana bayılır ve senin bir ömür geçirmek için hayaller kuruyor. Ruh ikizin olduğunu da düşünerek, sürekli senin yanında olmak ve sana olan aşkını haykırmak istiyor olabilir. Sana olan bu bağlılığı ve aşkını gizleyemiyor. Bu kişinin kim olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur. Eğer ilişkiniz yoksa, çevrenizde sizden hoşlanan biri de size olan aşkından ne yapacağını şaşırmış mecnun bir halde dolaşıyor olabilir. Bu kadar sevilmek elbette hoşunuza gidecektir.

Sevdiğin insan sana karşı çok yoğun duygular besliyor. Belki sen bu kadar aşık olduğunu tahmin edemiyorsun. Ama belli etmiyor olabilir. İç dünyasında ise sana karşı çok büyük bir sevgi besliyor. Adeta sensiz yaşamak istemiyor ve her an yanında olmanı istiyor. Saati 23.32 gördüğünüzde, sevgiliniz yoksa, bu sefer de sizden hoşlanan biri var demektir. Hatta bu hoşlantıdan da ileri olabilir ve yakında size açılma hayallerine dalmış olabilir. Hatta sizin hoşlandığınız kişi ile aynı duyguları paylaşıyor bile olabilirsiniz ve belki şu an ikinize de saat ters denk gelmiş olabilir.

Seni Çok Seviyor!

Saat 23.32 anlamı, hayatınızdaki insanın doğru kişi olduğuna ve sizi çok sevdiğine, size olan aşkı ile sizi bir ömür seveceğine yorumlanır. Her geçen gün size duyduğu sevgi artıyor olabilir. Onun üzerinde çok büyük etkiye sahipsiniz ve sizi tanıdığı için kendini çok şanslı hissediyor. Hatta ilk defa size aşık olmuş olabilir ve onun ilk aşkı olmuş olabilirsiniz. Gece gündüz hayallerinde sen vardın.

Editörün Yorumu (23:32 Anlamı)

Sevdiğiniz insana karşı duygularınızı ne kadar taze tutar ve onunla paylaşırsanız, adeta ilk günkü aşk ve duyguları sürdürebilirsiniz. Herkes sevilmek ve sevildiğini bilmek ister. Onu seviyorsan ve aşıksan, onun da sana hisleri aynıysa, birbirinizden gizlemek yerine bu duygularınızı doyasıya yaşayın. Birbirine olan aşkınız paylaştıkça büyüyecektir.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR
  1. Me dedi ki:

    Peki bizi tanımıyor ve platoniksek…🤨

  2. hilal dedi ki:

    Keşke ama nerdeee.. 🙁 🙁

DMCA.com Protection Status