23:23 Saat Anlamı | Saat 23.23 Ne Anlama Gelir?

23 23 saatinin anlamı “Sana Deli Gibi Aşık!” demektir.

Şu an saate baktığında saat 23.23 gördüysen, sana hissettiği duygular öyle gerçek ki aşkını nasıl belli edeceğini şaşırıyor. Seni her şeyden çok sevdiğine emin olan biri var ve şu an saate baktığında çift gördüysen seni hayal ediyor. Sana olan duyguları daha önce hiç kimsede hissetmemiş olabilir. Sadece hayatında sen olduğun için bile kendini çok şanslı hissediyor. Sen onun ilk ve tek aşkısın. Her bir saniye seninle ilgili mutlu hayaller kuruyor olabilir. Sana çok değer veriyor ve sana her an çok daha fazla destek olmak istiyor. Seni nasıl mutlu edeceğini de düşünüyor olabilir. Sana deliler gibi aşık ve tek istediği her zaman senin yüzünü güldürmek, seni mutlu etmek.

İlişkisi olan biri için şu an saati 23 23 görmesinin anlamı, sevgilisinin onu şu an düşünerek hayallere daldığına ve özlediğine yorumlanır. Sevgiliniz size çok aşık, onun ilk aşkı gibisiniz ve size karşı duygularını herkese haykırmak istiyor. Seni daha mutlu edebilmek için bir sürpriz de planlıyor olabilir. Hatta bu evlilik teklifi bile olabilir. İleride evleneceği kişinin sen olduğuna inanıyor. Şu an evlilik hayalleri kurarak her daim hayatının merkezinde ol istiyor. Belki birazdan seni arayarak sesini duymak isteyebilir.

Eğer evliyseniz, eşiniz size çok güveniyor ve evliliğinden çok mutlu. Hatta bu mutluluğunu arkadaşları ile de paylaşıyor olabilir. Sizin birlikte bir ömür yaşayıp yaşlanacağı için kendini çok şanslı hissediyor. Sizin gibi bir eşe sahip olmasından dolayı gurur duyuyor ve sensiz bir hayat düşünemiyor.

Eğer saati 23.23 çift saat olarak görürseniz, büyük bir aşkı simgeler ve şu an kalbi sizi için atan biri olabilir. Şu an seni düşünen biri var ve sana gönlünü kaptırmış. Hatta şu an sana olan duygularını bastırmakta güçlük çekiyor ve her an yanında olmak istiyor. Sevi çok sevdiği için bir o kadar da kıskanıyor olabilir.

Bekar ve yalnız biri saati 23:23 görürse, seni tanıdığı için çok şanslı olan ve senden hoşlandığı kadar duyguları her geçen gün artan biri var demektir. Hep seni düşünüyor, sürekli seninle ilgili hayallere dalıyor ve seninle aşk yaşamak istiyor. Şu an aklına gelen kişinin sana olan aşkı gerçek ve ikiniz de birbirinizi düşüyorsunuz.

Seni Çılgınlar Gibi Seviyor!

Seni tanıdığı için ne kadar şanslı olduğunu düşünüyor ve şu anda da sana gözü kapalı güveniyor. Hatta resimlerine bakarak seni düşünüyor, özlüyor olabilir. Onun şu an aklındaki kişi sensin ve senin onu düşündüğünden çok seni düşünüyor ve seviyor. Kendi hislerine çok güveniyor ve bu aşk onun aklını başından almış. Seni öyle çok seviyor ki, çok şanslısın. Sana duyduğu aşkı tarif edemiyor. Hatta kelimelere bile sığdıramıyor.

Bir süredir saati 23 23 çift görüyorsanız, sana çok özel duygular ile bağlı olan biri var. Belki seninle daha fazla zaman geçirmek ve seni daha çok tanımak, seninle daha fazla anı biriktirmek istiyor olabilir. Seninle geçirdiği her an onun için çok özel ve seninle ilgili her şey onu heyecanlandırıyor. Sürekli özlem çekiyor ve bu artık son bulsun istiyor.

Editörün Yorumu (23:23 Anlamı)

Her an bizi düşünen ve seven birinin olması mutluluk sebebi olması için yeterlidir. Bazen ufak bir tatlı söz bile aşkımızı alevlendirebilir ve sevildiğimizi bilmek kendimizi güvende hissetmemizi sağlar. Hele ki arada özlem varsa, her an daha değerli olur. Karşılıklı aynı duygulara sahip olmak, tüm engelleri aşmaya yetecek gücü verir. Önemli olan sevdiğimiz insanın bize duyduğu aşka değer vermek ve ona da aynı duyguları aşılamaktır. Özlemlerin son bulması, aşkınızı bir ömür dolu dolu yaşamanız dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

 1. K dedi ki:

  Hasta ruhlu takıntılı insanlar ancak böyle hurafelere inanır…

 2. Army dedi ki:

  Gerçek mi bu?

 3. anonim dedi ki:

  evdeki butun saatlerin pilleri 23:23 bitsede gelip gecip 23:23 gorsem

 4. saatlerin anlamı dedi ki:

  23:23 görmek için resmen dakika sayıyorum 😀

  1. nur dedi ki:

   Öyle dakika sayınca olmuyor tesadüf görmen lazım

DMCA.com Protection Status