22:22 Saat Anlamı | Saat 22.22 Ne Anlama Gelir?

22 22 saatinin anlamı “Sana Kahve Ismarlayacak!” demektir.

Şu an saate baktığında saat 22.22 gördüysen, seni arayarak kahve ısmarlamak, bahane ile seni görmek istiyor. Şu an aklındaki tek kişi sensin ve bir şekilde seninle buluşarak sana yakın olmayı düşlüyor. Seni daha yakından tanıyarak hakkında merak ettiği pek çok şeyi de öğrenmek isteyebilir. Eğer bir süredir görüşmüyorsanız, seni çok özlemiş olabilir. Ne yapsam da onu görsem diye düşünüyor ve bahanesi de kahve ya da yemeğe çıkartmak olabilir. Belki bir etkinliğe davet ederek de seninle zaman geçirmeyi düşünüyor. Mesaj atarak ya da arayarak seninle buluşmak için ne zaman müsait olduğunu sorabilir. Sana daha fazla ilgi gösterebilir ve duygularını da dile getirebilir.

İlişkisi olan biri için şu an saati 22 22 görmesinin anlamı, seninle görüşerek bir şeyler konuşmak istiyor olabilir. Bir süredir sana açıklamak istediği bir şey de olabilir. Kahveyi bahane ederek sana bir şeyler anlatacak ve senin de tepkini merak ediyor. Belki sana bir sürprizi olabilir. Ya da seninle ilgili tatil planları da olabilir.  Aslında kahve bahanesi ile gelecek planlarından da bahsedebilir, ilişkinizi geleceğini merak edebilir. Ya da evlilik konusunda da düşüncelerini öğrenmek istiyor.

Eğer evliyseniz, eşiniz sizinle yalnız kalmak ve baş başa zaman geçirmek istiyor. Bir süredir aranızda sorunlar olabilir. Ancak bunları çözmek için evden uzaklaşarak yemeğe çıkartabilir ve bir şeyleri çözmeniz, konuşarak sorunları geride bırakmanızı düşleyebilir. Hatta belki sana bir sürpriz de yapmayı planlıyor. Seninle baş başa kalmaya ihtiyacı var.

Eğer saati 22.22 çift saat olarak görürseniz, senden hoşlanan platonik aşık biri seninle birlikte baş başa kalıp duygularını sana açıklamak istiyor. Seninle flört etmek yerine artık ciddi bir ilişki isteyebilir. Kahve bahanesi ile seninle romantik bir zaman geçirme hayali içerisinde. Seninle geçirdiği her zamana değer veriyor.

Bekar ve yalnız biri saati 22:22 görürse, sana yönelik hayaller kuran ve senden hoşlanan biri var. Şu an aklına gelen kişi de seni düşünüyor ve seninle iletişime geçmeyi planlıyor olabilir. Sana bu şekilde az çok duygularını belli edecek. Mesaj çekebilir ya da arayabilir. Böylece sana davetini yapabilir. Çok hoşlandığınız biri varsa, şu anda ikiniz de birbirinizi düşünüyorsanız ve ikiniz de aslında bir ilişkiye hazırsınız. Ancak ikiniz de ilk adımı birbirinizden bekliyor olabilirsiniz. Her ne kadar birbirinizin aklından çıkmıyor olsanız da, ilk adımı artık o atmaya mecbur kalabilir.

Seni Aramayı Düşünüyor!

Seni arayıp sesini duymak ve seninle randevuya çıkmayı düşünüyor. Hep onun aklındasın ve senden çok hoşlanıyor. Bu duygularını anlamanı istiyor. Sana gerçekten değer veren ve aşık biri olduğunu gösterecek. Bunun için de doğru zamanı kolluyor olabilir. Yakında ondan gelecek bir davete şaşırabilirsiniz. Kalbinizi kıpır kıpır edebilir ve sizi heyecanlandırabilir.

Bir süredir saati 22 22 çift görüyorsanız, onun şu anda sana ihtiyacı var. Senin sevgine ihtiyaç duyuyor Hayatında senden başka hiç kimseyi istemiyor. Hayatının aşkının sen olduğunu düşündüğü için de her fırsatta seninle görüşmek için zaman kolluyor. Yine seni kahve içme bahanesi ile görüşmek için ikna etmeye çalışabilir. Belki eski sevgiliniz de şu an da sana yeniden bir teklifte bulunmayı düşünüyor.

Editörün Yorumu (22:22 Anlamı)

Bazen en büyük aşklar bir fincan kahve eşliğinde yapılan sıcak bir sohbet ile başlar. Duygular açıklanır ve gelecek hayalleri konuşulur. Kahve kokusu eşliğinde ilk aşkın tohumları atılır. Kahve bahanedir. Önemli olan onu görmek, sohbet edip birlikte zaman geçirmektir. Tatlı bakışmalar ile başlayan kahve sohbetinin mutlu bir aşkın ilk adımı olması dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status