21:12 Saat Anlamı | Saat 21.12 Ne Anlama Gelir?

21 12 saatinin anlamı “Sürekli Aklındasın!” demektir.

Şu an saate baktığınız ters saat olarak 21.12 görüyorsanız, sizden gerçekten çok hoşlanan ve bir türlü aklından çıkaramayan hayallerinde sürekli sizi kuran birine işaret eder. Her an aklındasınız ve sürekli içinde sizlerin olduğu hayaller kuruyor. Hep yanınızda olmak, sizinle bir ömür geçirmek istiyor olabilir. Hatta yanında olsa bile sana olan duyguları o kadar yoğun ki her an aklındasın. İlişkin varsa, sevdiğin insanın sana olan duyguları her geçen gün artıyor olabilir. Sana karşı hissettiği duygular sebebi ile artık yanında olmak da yetmiyor olabilir. Bir an önce seninle evlenmek, yuva kurarak seninle bir aile kurmak istiyor olabilir. Eğer ilişkin yoksa senden çok hoşlanan biri var demektir. Her an seninle yaşıyor ve senden başka bir şey düşünmez olmuş. Bu kişiyi tahmin ediyorsan, duygularını merak ediyor olabilir. Yakında sana hislerini açma cesareti gösterebilir.

Sevdiğin insanın şu dünyada en çok değer verdiği kişisin. Aranızdaki sevgi bağı her geçen gün güçlenecek ve adeta birbiriniz için yaratılmış olduğunuzu düşünebilirsiniz. Saati 21.12 gördüğünüzde sizi aramak da istiyor olabilir. Sürekli sizden haber almak istiyor. Ancak aklınızda şüpheler olması sürekli düşüncelere yol açabilir. İkinizde karşılıklı duygularınızı gizlememelisiniz. Bu sayede huzursuzluk ortadan kalkacak ve sevdiğiniz insan içi rahat bir şekilde sizinle ilgili gelecek planları yapabilir.

Hep Seni Düşünüyor!

Saat 21.12 anlamı, onun seni düşündüğü kadar sen de onu düşünüyorsun. Saate baktığında ters saat gördüğünde de çift saat gördüğünde de aklına ilk olarak o geliyor. Birbirinize çok aşıksınız ve her an merak ediyor olabilirsiniz. Hatta sizi çok kıskanıyor olabilir. Bu yüzden de her an seni düşünmeden edemiyor. Seni kaybetmekten korkuyor da olabilir.

Editörün Yorumu (21:12 Anlamı)

Sevildiğimizi bilmek bizi her zaman daha güvende hissettirir. Özellikle zor zamanları birlikte aştığımız sevdiklerimiz her zaman hayatımızda özel bir yere sahiptirler. Sevdiklerinizin hatırını sormak bile onları mutlu eder. Özellikle size aşık olan biri, göreceği en ufak ilgiyle bile mutluluktan havalara uçar. Sizi seven ve değer veren insanlara karşı duygularınızı gizlemek yerine bu güzel hisleri birlikte mutlu mesut bir şekilde yaşamak hiçbir şey kaybettirmez. Yeter ki duygularımız karşılıklı olsun.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

 1. Sütlü nuriye den triliçeye dedi ki:

  Bazıları en kötü günde terk eder ve artık çok geçtir kol kangıren olmuştur kesilir yada kaybedilen diş gibi boşluğu hiç bir zaman dolmayandır ama artık geçtir 😔

 2. Lazım değil dedi ki:

  Hep yasakları sevdik 🙁

 3. bilinmeyen dedi ki:

  Peki o sevdiğin insan yasaksa?

  1. .. dedi ki:

   Ne tesadüf benim de onun gibi.. Yasak elma.. İmkansız.. İnsan hep ulaşamadığını, ulaşamayacağını sever.. Aşk’ı aşk yapan da bu değil midir?? Tarifsiz bir acı.. Tarifsiz hisler.. Hem çok güzel hem de çok acı verici.. Kalp atışlarını onun sayesinde hissedip duymak.. Yaşadığının farkına varmak.. En güzel duygu değil midir??

  2. cemre dedi ki:

   Yasaksa yasak kimin umrunda şu dünyaya bir kere geliyorum zehirliyse bile o elmayı koparırım ne pahasına olursa olsun eziyetini de çekerim tadının güzelliğiyle de mest olurum.

DMCA.com Protection Status