20:20 Saat Anlamı | Saat 20.20 Ne Anlama Gelir?

20 20 saatinin anlamı “Seninle Evlenmeyi Düşünüyor!” demektir.

Şu an saate baktığında saat 20.20 gördüysen, seninle bir an önce evlenerek mutlu bir yuvaya sahip olmak için sabırsızlanıyor. Adeta bir an önce seninle nikah masasına oturarak imzaları atmak ve aile olmak istiyor. İlişkisi olanlar artık ilişkilerini ciddi boyuta taşıyabilirler. Şu an sevdiğinin hayalinde sadece birlikte gelinlik damat giyerek el ele tutuşmuş halde nikah salonuna girdiğiniz hayal var. Ruh ikizini bulduğunu düşünüyor ve seni ailesine anlatarak artık bu ilişkinin adını koymaya kararlı. Evlilik konusunda kesin kararını vermiş durumda ve şu anda da bunun planlarını yapıyor olabilir. Mutlu bir aile onun tek hayali ve o aileyi de seninle kurmak, bir ömür mutlu bir evliliğe adım atmak istiyor ve senin düşüncelerini de çok merak ediyor olabilir. Belki şu anda sana bu konuyu açmak da istiyor.

İlişkisi olan biri için şu an saati 20 20 görmesinin anlamı, seninle evlenmek istediğini sana söyleyecek. Hatta şu anda evlilik teklifi hakkında düşüncelere dalmış olabilir. O hemen evlenerek seni eşi olarak görmek istiyor. Seninle mutlu bir aile hayatı olacağına inanıyor. Hatta şu an arkadaşlarına ya da ailesine seninle evlenmek istediğinden ve bunu sana nasıl açacağından bahsediyor olabilir. Belki senin bunu kabul etmemenden korkuyor. Ama artık kendi hazır ve evlenmek onun şu an tek istediği şey. Bunu da seninle düşlüyor. Sevgilin sana sürpriz evlilik teklifi de hazırlıyor olabilir.

Eğer evliyseniz, eşiniz size romantik bir sürpriz yapacak. Evliliğinden çok mutlu ve sana çok değer veriyor. Şu anda da sana nasıl bir sürpriz yapacağı konusunda arkadaşlarına danışıyor olabilir. Belki evliliğinizden ne kadar mutlu olduğunu arkadaşlarına anlatıyor.

Eğer saati 20.20 çift saat olarak görürseniz, şu an başkasına seni anlatıyor. Senden övgü ile bahsediyor. Seni ne kadar çok sevdiğinden de bahsediyor olabilir. Şu an aklında sen varsın ve seninle ilgili konuşmak onu mutlu ediyor. Seni tanıdığı için çok şanslı olduğunu biliyor. Belki seni aramayı düşünüyor olabilir.

Bekar ve yalnız biri saati 20:20 görürse, senden hoşlanan ve evlenmek isteyen biri var. Seninle ciddi bir ilişki istiyor ve sana duygularını yakında açıklayacak. Seninle evlilik yolunda bir ilişkiye başlamak istediğini nasıl dile getireceğini düşüyor olabilir. Ya da şu an bir kısmetiniz olabilir ve sizden bahsedilebilir.

Seninle Evlenmek İstiyor!

Seni dünyada her şeyden daha çok seven biri var ve şu anda da aklında sen varsın. Onun hayallerini süslüyorsun ve gelecek planlarında da sadece sen varsın. Belki sana duygularını henüz açmamış olabilir. Ama çok yakında karşına çıkarak evlenmek istediği kişi olduğunu sana söyleyecek. Şu anda da buna cesaretini topluyor olabilir.

Bir süredir saati 20 20 çift görüyorsanız, kalbiniz birbiriniz için atıyor ve şu an aklınıza gelen kişi de sizi düşünüyor. Sizinle evlenerek aile hayatı kurmayı hayal ediyor olabilir. Bu hayaller bile onu çok mutlu ediyor. Hayatındaki doğru insan olduğuna inanıyor ve seni kaybetmek istemiyor. Hatta şu an seninle aynı duygular içerisinde olabilir. Birbiriniz için yaratıldığınızı düşünen bu kişi seni eşi olarak görmek istiyor.

Editörün Yorumu (20:20 Anlamı)

Hepimizin hayalinde bir ömür mutlu olacağımız eş adayının karşımıza çıkması ve onunla mutlu bir yuva kurmanın özlemi vardır. Her güzel ilişkinin mutlu bir evlilikle taçlanmasını herkes ister. Öyle ki doğru kişinin o olduğunu bazen ilk görüşte anlarız ve hatta bir tebessüm bile yeter. Evlilik her ne kadar ciddi bir karar olsa da, iki kişi birbirini çok sevdikten ve çok mutlu olduktan sonra hiçbir engel onların aşkını sonlandıramaz. Her mutlu ilişkinin saadet dolu bir evlilik ve aile hayatı ile tamamlanması dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status