20:02 Saat Anlamı | Saat 20.02 Ne Anlama Gelir?

20 02 saatinin anlamı “Seni Özlüyor!” demektir.

Şu an saate baktığınız ters saat olarak 20.02 görüyorsanız, bunun anlamı sevdiğiniz insanın şu an sizi düşündüğü ve size özlem duymasıdır. Her an aklındasınız ve sizinle sürekli bir arada olmak istiyor olabilir. Eğer bekarsanız ve ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insan sizinle yuva kurma hayalleri içerisinde olabilir. Sizinle birlikte mutlu bir gelecek planı var. Bunun için de sürekli düşünceli olabilir. Sizi çok özlediği için ilişkinizde artık bir şeylerin netleşmesini de isteyebilir. Söz ve nişan yaparak herkesin bunu duymasını, ilişkinizin resmilik kazanmasının hayalini kurabilir. Sizi çok sevdiğiniz her an belli etse de, uzaksanız bu sebeple de şu günlerde özlemler artacak. Hiç aklından çıkmıyorsunuz. Acaba beni seviyor mu? Diye düşünmek yerine sizde ona olan duygularınızı gizlemeyin.

Saate baktığınızda 20.02 görürseniz, sizi her şeyden çok seviyor ve tüm ömrünü sizinle birlikte geçirmek istiyor. Evli olan kişiler için de eşlerinin kendilerini çok sevmesi demektir. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise yakında teklif alabilirler. Sizden hoşlanan ve görüşmek isteyen biri şu anda sizi düşünebilir. Hatta nasıl teklif edeceği konusunda çok düşünceli de olabilir. Sizi özleyen kişiler yakında sizinle görüşmek isteyebilirler.

Seninle Evlenmek İstiyor!

Saat 20.02 anlamı, seni o kadar çok seviyor ki bir an önce seninle evlenmek için ne gerekirse yapmak istiyor. Her an seninle evlilik hayali kuruyor olabilir. Özellikle aranızdaki özlem sebebi ile bir an önce birbirinize kavuşmanızı istiyor. Sevdiğiniz insan yakında sizinle ilgili gelecek planlarını anlatabilir. Bir an önce sizinle yuva kurmak ve bir yastıkta kocamak istediği dile getirebilir. Bu durum sizin için şaşırtıcı da olabilir. Ama karşı tarafın niyetinin ciddi olduğunu anlayacaksınız.

Editörün Yorumu (20:02 Anlamı)

Hepimiz sevdiklerimiz ile güzel gelecek planları kurarız. Bu gelecek hayallerimiz sevdiğimiz insanla birlik olunca bizlere daha yakındır. Sevdiklerinizin kıymetini bilerek, her an onlara destek olup değer verdikten, birlik olduktan sonra hiçbir şey sizi yıkamaz. Kendimize değer verirsek, sevdiklerimize de veririz. Gelecek umutlarınızın her geçen gün yeşererek çoğalması, güzel günlere sevdikleriniz mutlu bir aile ile kavuşmanız dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status