20 Temmuz 2020 Yeni Ay Özeti: Neler Bekliyor?

20 Temmuz 2020 Yeni Ay

20 Temmuz yeni ayı Satürn’ün karşısında olduğundan ciddi, melankolik ve kısıtlayıcıdır. Testlerin ve zorlukların sizi sinirli, karamsar ve gergin hissetmenizi sağlayabilir.

Böyle baskıcı bir etkiyle başa çıkmanın en iyi yolu sabır, kararlılık ve sebatla çok çalışmaktır. Ama sabit yıldız Procyon yeni ay Temmuz 2020 konjonktür tam tersi bir etkiye sahiptir. Sizi huzursuz, aceleci ve tartışmacı yapar. Ve bu dürtüsel ve agresif etki, Merkür Meydanı Mars tarafından güçlenir.

Neyse ki Procyon, düşünce ve planları harekete geçirme iradesi ve yeteneği ile sizi yönlendirir ve cesur yapar. Zor Satürn yönleri de derin düşünmenizi ve sıkıntı karşısında sıkı mücadele etmenizi teşvik eder.

Yani bu temellere odaklanmak için yeni bir ay. Her seferinde bir şeyi ele alın ve en önemli görevle başlayın. Sabırlı olun, gereksiz riskler almaktan kaçının ve provokasyona tepki vermeyin. Cesurca mücadele edin!

20 Temmuz yeni ay, 18 Ağustos yeni aya kadar dört hafta sürer. Yeni projelere başlamak için en uygun zaman, 20 Temmuz yeni ayından 3 Ağustos dolunayına kadar ayın bu aşamasıdır.

Yeni ay burcunuzu doğrudan etkiliyorsa, ücretsiz Aylık Burcunuzda sitemizden okuyabilirsiniz.

Aylık Burçlar İçin TIKLAYIN.

Önceki Ay Fazı: Lunar Eklips, 5 Temmuz 2020

Gelecek Ay Fazı: Dolunay, 3 Ağustos 2020

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status