19:19 Saat Anlamı | Saat 19.19 Ne Anlama Gelir?

19 19 saatinin anlamı “Seni Öpmek İstiyor!” demektir.

Şu an saate baktığında saat 19.19 gördüysen, tek hayali senin yanında olmak ve şu an sana çok özlem duyuyor. Keşke yanında olup sana sarılsa ve seni öpse diye hayallere dalmış olabilir. Sana aşkı her geçen gün artıyor ve senden uzak durduğu her saniye sana özlemi çoğalıyor. Tek derdi sürekli seninle olmak. Senden uzakta olmak istemiyor, şu anda da en büyük temennisi seni hissetmek, sarılıp sarmalamak. Seni sevdiğini her an belli ediyor olabilir. Şu anda da sana mesaj yazmayı düşünebilir. Onun kalbinde sadece sen varsın ve gözü senden başka hiç kimseyi görmüyor. Sana karşı oldukça masum duygular besliyor, ama senden uzak kalmaya da dayanamıyor.

İlişkisi olan biri için şu an saati 19 19 görmesinin anlamı, sevgilin şu an düşlere dalmış seninle ilgili çok güzel hayaller kuruyor. Gelecekte evlenip seninle mutlu bir evliliği hayal ediyor olabilir. Hatta şimdi yanında olup sana sarılmak, elinden tutmak ve öpmek istiyor olabilir. Onun sana olan aşkı gerçek ve kendinden çok emin. Eğer uzak mesafe ilişkiniz varsa artık hasret ağır basmış olabilir. Adeta burnunda tütüyorsunuz ve ondan ayrı olduğunuz her saniye onun için adeta bir ızdırap. Tek dileği bir an önce kavuşmak ve sana sarılıp öpmek. Bunun için de gün sayıyor. Bir an önce yanına gelmek planları yapabilir. Hatta hasrete dayanamayıp sürpriz bir şekilde karşınıza çıkmayı da planlıyor olabilir.

Eğer evliyseniz, şu anda eşin seni çok özlemiş olabilir. Hatta seni mutlu etmek, daha fazla ilgi göstermek istiyor. Belki bir süredir ihmal ettiğinin farkında ve bunu telafi edecek. Sana bir sürpriz yaparak romantik anların hayalini kuruyor. Bunun için de şu anda araştırma yapabilir. Hayatında olduğun için çok mutlu.

Eğer saati 19.19 çift saat olarak görürseniz, sizi sürekli düşünen ve her geçen gn daha da aşık olan biri var. Senin her huyun ve her şeyini çok beğeniyor. Sana adeta bayılıyor. Ne zaman senin yanında olsa heyecanlanıyor olabilir. Ancak her an da seni görmeyi arzuluyor ve seni öpmek istiyor.

Bekar ve yalnız biri saati 18:18 görürse, yavaş yavaş senden hoşlanmaya başlayan biri var. Her geçen gün sana daha yoğun duygular besliyor ve seninle romantik bir aşk hayalini kuruyor. Onun hayallerini süsleyen kişisin ve şu anda da sana yoğun duygular yaşıyor. Belki de karşısına çıkan en mükemmel insansın ve seni kaybetmek istemiyor, ama duygularını da açamıyor. Bu hoşlandığın kişi de olabilir ve şu an birbirinizi düşünebilirsiniz.

Elini Tutup Dudaklarından Öpmek İstiyor!

Romantik bir aşık ve sana olan duygularını hiç gizlemek istemiyor. Belki bundan sonra sana olan aşkını daha yoğun belli etmeye karar vermiş olabilir. Çünkü seni kaybetmek istemiyor ve ilgisini artırarak kalbini kazanmak istiyor. Hoşlandığınız kişi ile aynı dünyaların insanısınız. O da sen de romantik bir aşıksınız. Ruh ikizini bulduğunu düşüyor.

Bir süredir saati 19 19 çift görüyorsanız, hakkınızda güzel sözler ile bahsediliyor ve sevenleriniz var. Sizi seven insanlar sizi övüyor olabilir. Ya da aşık biri sizi arkadaşlarına anlatabilir. İlişkisi olanlar ise eşlerinden romantik bir sürpriz ile karşılaşabilirler. Kalbiniz birbiriniz için atıyor.

Editörün Yorumu (19:19 Anlamı)

Hepimizin hayali bizi seven ve sevgisi her geçen gün çoğalan, değer veren biri ile mutlu mesut bir hayat sürmektir. Bazen sevdiklerimizden ayrı kalırız. Bir süre ondan uzak kalmak, hasret çekmek hem aşkımızı sınar hem de hiçbir engelin bizi ayıramayacağını anlarız. Her ne kadar ilgi görmek istesek de bazen karşı taraf duygularını belli etmekte çekinebilir. Ancak bir şekilde size olan aşkını belli ederek, mutlu edecektir. Herkesin aşkı yaşama şekli farklıdır. Kimi fazlasıyla belli eder, kimi duygularını içinde yaşar. Önemli olan birbirimize saygı ve sevgimizin azalmaması, değer vermek ve aşkından duygularından emin olmaktır.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status