17:17 Saat Anlamı | Saat 17.17 Ne Anlama Gelir?

17 17 saatinin anlamı “Seninle Gelecek Hayalleri Kuruyor!” demektir.

Şu an saate baktığında saat 17.17 gördüysen, birbiriniz için aynı şeyleri düşünüyorsunuz. Gelecek için benzer hayaller kuruyor ve senin hep yanında olmak istiyor. Seninle ilgili güzel planları olabilir. Şu anda da saati çift gördüğünde, senin çok sevineceğin hayaller kuruyor olabilir ve bunları seninle yakında paylaşabilir. Birlikte geçireceğiniz güzel günler için sabırsızlanıyor. Onun için çok değerlisin ve her planında da sen varsın. Sanki ilk aşkı senmişsin gibi sana bağlı ve hiçbir zaman ayrılmak istemiyor. Birlikte bir ömür yaşamak onun en büyük hayali. Tek istediği senin mutlu olman ve şu anda da tek düşüncesi sensin. Seninle yaşayacağı güzel şeyler için şimdiden çok heyecanlı olabilir.

İlişkisi olan biri için şu an saati 17 17 görmesinin anlamı, seninle aynı düşüncelere sahip ve senin için her şeyin en güzelini istiyor. Tam da hayallerindeki gibi birisin ve seni kaybetmek istemiyor. Bunun için de senin her an mutlu olmanı istiyor. Sevgilin şu anda sana yapacağı sürprizler ve seninle ilgili güzel gelecek planları üzerine düşünüyor olabilir. Belki senin mutlu olacağın ve hatta çok şaşıracağın hazırlıklar yapıyor olabilir. Hatta evlilik ile ilgili güzel hayalleri olabilir. Bunları seninle de paylaşabilir. Seninle yaşlanmak, bir ömür aynı yastığa baş koymak onun en büyük dileği. Yakında evlilik teklifi ile hayallerinize yaklaşmanız için her an sabırsız olabilir.

Ruya tabir

Eğer evliyseniz, eşiniz şu an size sürpriz hazırlıyor ve ortak bir hayalinizin gerçekleşmesi için hazırlık yapıyor demektir. Sizin bir süredir istediğiniz bir şeyi de alabilir. Eşiniz gelecek hayallerinizle çok mutlu ve evliliğinizde seni mutlu edecek şeyler yapmak istiyor olabilir.

Eğer saati 17.17 çift saat olarak görürseniz, onunla ilgili kurduğun hayallerin gerçek olacak ve mutlu bir geleceğe adım atacaksınız. Aşk hayatında sürprizler yaşanabilir ve şu an seni düşünen biri olabilir. Hatta gün içerisinde de sık sık seni hayal ediyor.

Bekar ve yalnız biri saati 17:17 görürse, aşk hayatında dileklerin gerçek olacak. Hayalindeki kişi yakında karşına çıkabilir. Senden hoşlanan ve senin kalbini çalmak isteyen biri olabilir ve şu an sana duygularını açarak seninle bir gelecek kurmak konusunda sabırsızlanıyor. Ortak yönleriniz olan biri da yakında kalbinizi çalabilir. Hatta hoşlandığınız kişinin size karşı da boş olmadığını öğrenebilirsiniz.

Seninle Aynı Hayalleri Kuruyor!

Saate baktığınızda çift görüyorsanız, sizi düşüne biri var demektir. Size aşık olan biri de sizi düşünüyor ve sizi hayal ediyor olabilir. Onun sana duyguları çok yoğun ve sana karşı bunu gizlemek istemiyor. Seni daha yakın tanımak, gelecek planları yapmak ve ortak hayallerinizle mutlu olmak için şu an düşüncelere dalmış. Hatta seni arayıp bir şeyler paylaşmak ve gelecek düşüncelerinizi öğrenmek isteyebilir.

Bir süredir saati 17 17 çift görüyorsanız, özel hayatınızda herkesten çok mutlu olabilirsiniz. Sevgiliniz sizinle evlenerek çoluk çocuğa karışmak, aile kurmak istiyor. Seni özel hissettirecek bir sürprizi de olabilir. Seni seven kişi gelecekte her mutluluğunu seninle paylaşmak istiyor. Aynı hayalleri kurmak yakında sizi şaşırtabilir. Onunla benzer düşüncelere sahip olduğunuzu yakında anlayabilirsiniz.

Editörün Yorumu (17:17 Anlamı)

Hepimiz ortak hayallere sahip olduğumuz, birbirimizi anlayacağımız ve her an yanımızda olmak isteyen biri ile evlenmek, mutlu bir geleceğin temellerini atmak isteriz. Doğru kişi karşımıza çıktığında ise o his çok farklıdır. Onunla birlikte her şey daha keyifli olur. Birlikte geçirdiğiniz her an unutulmaz ve değerlidir.  Hele ki ortak zevklere ve hayallere sahipsek, herkesin örnek göstereceği uyumlu bir çift olabilir, hayatınızın geri kalanında sizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status