16:16 Saat Anlamı | Saat 16.16 Ne Anlama Gelir?

16 16 saatinin anlamı “Seni Dostlarına Anlatıyor!” demektir.

Şu an saate baktığında saat 16.16 gördüysen, senden çevresine bahsediyor ve seni anlata anlata bitiremiyor demektir. Şu an yanındaki kişilere senden, sana olan aşkından bahsediyor olabilir. Ya da seninle ilgili yapacağı bir sürpriz hakkında başkalarının fikrini alıyor. Şu an aklında sen varsın ve herkese senden bahsetmek istiyor. Sana duyduğu aşkı herkes bilsin istiyor. Duygularını artık gizlemeyerek aşkını herkese ilan edebilir. Arkadaşlarına da senden haberdar edebilir. Artık aşkınızı gizli yaşamak istemiyor. Hem arkadaşları hem de ailesine sizin hakkınızda güzel şeyler anlatarak, herkese sizi övüyor olabilir. Onun aklında sadece siz olduğunuz için hep sizinle ilgili çevresinde konuşmak istiyor olabilir.

İlişkisi olan biri için şu an saati 16 16 görmesinin anlamı, sizinle ilgili gelecek planlarından dostlarına bahsediyor olabilir. Eğer ailesine henüz bahsetmediyse, aileden birilerine sizi anlatabilir. Kendi aşkından çok emin ve sizinle de evlenmek istediği için ailesi ve arkadaş çevresine sizden bahsetmekten çekinmiyor. Şu an başkalarıyla duygularını paylaşabilir. Sizinle aşk yaşamaktan çok mutlu ve sizden bahsetmek hoşuna gidiyor. Aşkınızı herkes öğrensin istiyor. Hatta size müjdeli haberler de verebilir. Ailesi ve arkadaşları ile sizi tanıştırma planları yapıyor olabilir. Ailesine sizi anlatarak yakında tanıştırmak için de planları olabilir.

Eğer evliyseniz, eşiniz sizi öve öve bitiremiyor. Şu an çalışma arkadaşlarına sizden övgü ile bahsediyor ve kendini çok şanslı hissediyor olabilir. Belki size yapacağı sürpriz ya da bazı planları için arkadaşlarından fikir ediniyor olabilir. Evlilik ile ilgili de kendi evliliğinden dostlarına tavsiyeler veriyor olabilir.

Bekar ve yalnız biri saati 16:16 görürse, her an sizi düşünerek duygularını nasıl açıklayacağı konusunda herkesten fikir alıyor. Belki arkadaşlarınıza da sorup sizin kalbinizi çalmak için tavsiye arayışında olabilir. Sizi dostlarınıza sorabilir ya da kendi dostlarına size duyduğu aşkı anlatarak bir çare arıyor olabilir. Bu hoşlandığınız biri de olabilir ve sizden hoşlandığını şu an başkasına anlatarak kulaklarınızı çınlatabilir.

Senden Arkadaşlarına Bahsediyor!

Bekar olanlar için yakında sürpriz söz konusu olabilir. Sizi düşünen ve çevresine anlatan biri var. Şu an sizi arkadaşlarına anlatarak aşkını nasıl itiraf edeceğini düşünüyor olabilir. Hatta evlilik hayalleri de kuruyor olabilir. Sizin hayatınıza girmek istiyor. Ancak bir fikri olmayabilir ve size nasıl duygularını açacağı konusunda şu an yardım arıyor olabilir. Belki size bir sürpriz hazırlıyor. Belki resminizi arkadaşlarına gösteriyor ve ne kadar yakıştığınızı anlatıyor. Sizinle birlikte olmak, onu dünyanın en mutlu insanı yapmış ve bunu herkes bilsin istiyor.

Bir süredir saati 16 16 çift görüyorsanız, biri sizden bahsediyor. Şu an sizin hakkınızda konuşuyorlar. Bu sevdiğiniz kişi de olabilir. Ancak sizinle ilgili güzel şeylerden bahsediliyor. Hatta müjdeli bir haber de gelebilir. Bir arkadaşınız sizi arayarak müjdeli haberler iletebilir. Sizden çok hoşlanan birinden de bahsedebilir.

Editörün Yorumu (16:16 Anlamı)

Seven insan sevgisini gizlemez. Sizi herkese anlatıp aşkından utanmaz. Eğer sizi seviyorsa ve sevgisinden eminse, zaten herkese ilişkinizden ve size duyduğu aşktan bahsedecek, sizi dostları ile tanıştıracaktır. Birlikte bir gelecek düşünen insan sevdiği insanı dost çevresine, ailesine katmak ister. Sizi kimseden gizlemez ve verdiği değeri gösterir. Gizli saklı buluşmak yerine kimseden çekinmeyerek elinizi tutar ve aşkına sahip çıkar. Yeni bir aşka yelken açanlar, eğer sevdiğiniz insan sizden dostlarına bahsediyorsa, sizi hayatının merkezine koyduysa, gerçekten değer veriyor, seviyor demektir. Her zaman sevilip değer görmeniz dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status