15 51 saatinin anlamı “Eski Sevgilin Pişman!” demektir.

Şu an saate baktığınız ters saat olarak 15.51 görüyorsanız, bunun anlamı eski sevgilinizin yeniden sizinle görüşmek istemesi ve sizi sürekli düşünüyor olmasıdır. Yaptıklarından dolayı çok pişman olabilir. Bunun için de size bir sürpriz yaparak tekrar gönlünüzü kazanmak isteyecek. Bir akşam yemeğine davet edebilir ya da başka hazırlıklar içerisinde olabilir. Yakın zamanda sizi tekrar hayatına sokmak için peşinizde pervane olabilir. Hatta size bir haber göndermeyi ve tüm pişmanlıklarını dile getirmeyi de planlıyor olabilir. Ancak aklında siz varsınız. Sürekli sizi nasıl kaybettiğine pişman olabilir. Ancak telafisi olmasa da sizi bir türlü aklından çıkaramayacak. Onun tekrar hayatınıza girmek istemesi sizi şaşırtabilir.

İlişkisi olan biri saate baktığında 15.51 görürse, bunun anlamı da sevdiği insandan gelecek bir sürprizdir. Sevdiğiniz çok düşünceli bir davranışta bulunabilir. Sizin mutlu olmanız için bir romantik plan ayarlayabilir. Amacı sizi mutlu etmek ve yüzünüzü güldürmek olacak. Hayatınıza giren insanlar yönünden şanslı olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Size gerçekten değer veren kişilerle tanışabilirsiniz.

Seni Şaşırtacak!

Saat 15.51 anlamı, ilişkisi olmayan kişiler için eski sevgililerinin kendilerini şaşırtacakları anlamına gelir. Tekrar bir araya gelmek için eski sevgiliniz yeniden kalbinizi kazanmak istiyor olabilir. İlişkisi olanlar da sevdiklerinden alacakları güzel jest ve hediyeler ile mutlu olacaklar. Her yönden aşk hayatınızda mutluluk sizden yana olacak. Bir şeylerin yolunda gitmeye başlaması, hayatınıza giren insanlardan değer görmek sizi mutlu edebilir. Unutamadığınız eski sevgiliniz ile aranızın yeniden düzelmesi de olasıdır. O da seni aklından çıkaramamış olabilir.

Editörün Yorumu (15:51 Anlamı)

Pek çoğumuz sevdiklerimizin değerini onları kaybettikten sonra anlıyoruz. Halbuki şu ölümlü dünyada birbirimizi ceviz kabuğunu doldurmayacak ufak tefek problemlerden dolayı kırıyoruz. Oysa kendimize ve sevdiklerimize değer vererek, zamanımızı onlarla en güzel verimli şekilde harcasak hepimiz mutlu oluruz. Bazen kıskandırmak çabası ilişkiye zarar verir. Her türlü ilişkiye zarar veren hilelerden kaçınmalı, aşkı doyasıya yaşamalı ve duygularımızda öncelikle kendimize karşı dürüst olmalıyız. Yoksa sevdiklerimizin değerini ve kıymetini onları kaybettikten sonra anlamanın hiçbir faydası olmaz.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.