15:15 Saat Anlamı | Saat 15.15 Ne Anlama Gelir?

15 15 saatinin anlamı “Seninle Kaçma Hayali Kuruyor!” demektir.

Şu an saate baktığında saat 15.15 gördüysen, sevdiğin insan şu an seni düşünüyor ve seninle birlikte her şeyden uzaklaşmanın hayalini kuruyor. Seninle daha fazla zaman geçirmek, her zaman senin yanında olup elinden tutmak ve her anını seninle yaşamak tek arzusu diyebiliriz. Duyguları daha yoğun hale gelmiş olabilir ve şu an senden uzakta olmak yerine her zaman senin yanında olmak istiyor. Aranızda mesafe varsa, seni görmeyi dört gözle bekliyor olabilir. Tek istediği hayatında olman ve hep onun yanında birlikte vakit geçirip, birlikte gülüp, birlikte eğlenebilmeniz. Seni her şeyden çok seviyor ve aklında sadece sen varsın. Şu an hayallere dalmış olabilir. Hayallerinde ömür boyu seninle bir arada olmak var.

İlişkisi olan biri için şu an saati 15 15 görmesinin anlamı, sevdiği insanın her an onu düşünmesi ve birlikte kaçıp her sıkıntıdan uzaklaşmak istemesidir. Şu an yaşadığı sorunlardan uzaklaşarak tek derdi siz olun, sadece sizinle zaman geçirmek istiyor. Bekarsanız, hayalinde evlenip bir arada yaşamak, mutlu bir yuva kurmak var. Tek istediği şey onun her zaman yanınızda olmanız. Bunun için de gözünü karartmış olabilir. Hatta evlenme planları olabilir. Uzak mesafe ilişkisi olanlar için sevdiği onu yanına aldırtmak, aynı şehirde hep bir arada yaşamak istiyor. Size çok aşık ve bir an bile sizi unutamıyor.

Eğer evliyseniz, eşiniz sizi düşünerek mevcut sorunlardan uzaklaşmak beraber yalnız kalmak istiyor olabilir. Onun hayalinde şu an iş güç ne varsa bırakarak birlikte bir tatil yapmak, bir yerlere kaçmak ve romantik anlar yaşamak olabilir. Eşiniz sizi şu an düşünerek, ilişkinize karışan kişilerden de uzaklaşmak, sadece size ve ilişkinize odaklanmak istiyor. Onu huzursuz eden şeylerden kaçarak, evliliğiniz bir değişiklik istiyor, hatta daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Onun şu an sizden gelecek tatlı bir tebessüm, güzel bir söze ihtiyacı olabilir. Çok bunalmış olabilir ve tek istediği onu mutlu etmeniz.

Eğer saati 15.15 çift saat olarak görürseniz, sana çok değer veren ve senin için her şeyi göze alabilecek biri var. Herkesi arkasına alıp sizin için her şeyi yapmaya hazır olabilir. İlişkinizdeki engeller onu yıldırmayacak.

Bekar ve yalnız biri saati 15:15 görürse, hoşlandığınız ve aynı zamanda sizden hoşlanan biri şu an sizi düşünüyor, romantik hayaller kuruyor olabilir. Hatta duygularını henüz açamasa da tek istediği sizinle kaçıp yalnız kalmak ve sizinle doya doya vakit geçirmek. Duyguları çok yoğun ve her an onun aklındasınız. Eski sevgilin de şu an seninle kaçmak, yeniden senin kalbini kazanmak istiyor olabilir.

Seninle Kaçmak İstiyor!

Senden bir an bile ayrı kalmak onu çok üzüyor. Bunun için de tek istediği ona yakın olmanız. İlişkinize engel olan herkesten uzaklaşarak sizinle aşkını doyasıya yaşamak istiyor. Belki sürpriz bir tatil planı da olabilir. Sizi alıp tüm sorunlardan uzak biraz kafa dinlemek isteyebilir.

Bir süredir saati 15 15 çift görüyorsanız, sevdiğiniz insan sizden daha fazla ilgi bekliyor ve ona daha fazla şefkat ile yaklaşmanız, ona aşk ile yaklaşmanızı bekliyor. Biraz daha birlikte zaman geçirerek, sizi daha iyi tanımak istiyor olabilir.

Editörün Yorumu (15:15 Anlamı)

İlgisiz kaldığımız zaman hayal kırıklığı yaşayabilir ve daha fazla beklenti içerisine girebiliriz. Sevdiğiniz insanla uzak kalmak, artan özlem veya aranızdaki engeller bazen kaçıp her şeyden uzakta sadece baş başa olma hayallerini de beraberinde getirebilir. Özlem duyduğumuz her an onun hayalini kurar, gelecek planlarımızda sadece onu düşünürüz. Hatta her şeyi göze alacak kadar aşkımız için gözümüzü kararttığımız zamanlar da olur. Sevdiklerinizle her zaman bir ara olmanız, özlemlerin son bulması dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status