14:14 Saat Anlamı | Saat 14.14 Ne Anlama Gelir?

14 14 saatinin anlamı “Evlilik Planları Yapıyor!” demektir.

Şu an saate baktığında sabah saat 14.14 gördüysen, seninle evlenerek mutlu mesut bir hayat sürmek, güzel bir yuva kurmak istiyor. Her an aklında sen varsın ve seninle ilgili pek çok gelecek planları kuruyor. Şu anda da seninle ilişkisini ciddi boyuta taşımayı düşünüyor olabilir. Evlilik için kendi hazır ve yakında sana da bunu belli ederek, artık ilişkinizin adını konmasını isteyecek. Seni kaybetmek istemiyor ve bir an önce parmağınızda yüzük görmek istiyor. Seni çok sevdiği için her hayalinde sen varsın. Her an seni düşünüyor ve merak ediyor. Hep yanında ol ve birlikte mutlu bir izdivaç yapın istiyor. Hatta bu planlarını sana açıklayabilir ve ilişkisine verdiği değeri sana gösterebilir.

İlişkisi olan biri için şu an saati 14 14 görmesinin anlamı, sevgilisinin onunla evlenmek istemesidir. Hatta genç bir kız şu an saati çift gördüyse, sevdiği erkek ona evlenme teklifi edecek demektir. Şu anda da sana nasıl evlenme teklifi edeceği konusunda düşünüyor ve çevresinden fikir alıyor olabilir. Tek amacı seninle mutlu bir aile kurmak, gelecekte hep yanında olmak. Bunun için de bir an önce karşına yüzükle çıkmak istiyor. Eğer bir erkek şu an saati çift gördüyse, sevdiği kız da onunla evlenmeyi arzuluyor. Ama bunu dile getiremiyor. Evlilik teklifi alacağı günü sabırsızlık ile bekliyor olabilir.

Eğer evliyseniz, eşinizin size bir sürprizi olabilir. Şu an size yapacağı sürprizi düşünüyor olabilir. Belki yıldönümü ya da başka özel bir gün için romantik bir planı olabilir. Seni mutlu edecek ne yapabilir diye düşünüyor. Seni çok seviyor ve aşkınıza heyecan katacak bir sürprizle gelebilir.

Eğer saati 14.14 çift saat olarak görürseniz, seni her şeyden çok seviyor ve sana olan tutkusu her geçen gün artıyor. Şu an seni arkadaşlarına da anlatıyor olabilir. Ailesine de senden bahsedebilir. Herkesin seni tanıyıp sevmesini istiyor.

Bekar ve yalnız biri saati 14:14 görürse, hoşlanan biri var demektir. Bu kişi yakında ciddi bir ilişki teklif edebilir. Ya da hoşlandığınız kişi şu an sizi düşünüyor ve sizinle sonu evliliğe gidecek bir ilişkinin hayalini kuruyor olabilir. Biri size talip olmayı düşünüyor olabilir ve yakında size bunun haberini gönderebilir. Ancak sana niyetini nasıl açacağı konusunda çok tedirgin olabilir.

Evlenme Teklifi Etmeyi Düşünüyor!

Bekar kızlar yakında sevdikleri adamdan evlenme teklifi alabilirler. Hatta size bunun sinyalini verebilir. Belki öncesinde sizi ailesi ile tanıştırmak isteyecek. Artık ciddi niyetini belli etmek istiyor ve şu anda da ilişkinizin geleceği için hayaller kuruyor.  Belki sana nasıl bir evlenme teklifi sürprizi yapacağı konusunda henüz kararsız olabilir. Bunun için de hala düşünüyor.

Bir süredir saati 14 14 çift görüyorsanız, özel hayatınızda çok büyük mutluluklar yakın olabilir. Sevgilinizin size karşı duyguları her geçen gün artıyor ve evlenmek için adeta sabırsızlanıyor. En kısa zaman içerisinde söz ya da nişan yapmak isteyebilir. Belki şu an sizin için yüzük bakıyor.

Editörün Yorumu (14:14 Anlamı)

Karşılıklı saygı ve sevgi olduktan sonra ilişkinizi mutlu sona erdirmek ve birlikte çok mutlu bir hayat sürmek uzak değildir. Eğer karşılıklı birbirinize değer veriyor ve sahipleniyorsanız, hiçbir zorluk size engel olmayacaktır. Birlikte el ele vererek güzel bir ortak gelecek inşa edebilir, mutluluğunuz ile ailenizi de mutlu edebilirsiniz. Evlilik ciddi bir karardır. Bu kararı karşımıza doğru kişi çıktığında veririz. Eğer hayatımızın her anında onu görmek ve onunla çocuk yetiştirmek istiyorsak, evlilik çok da uzak değil demektir. İki tarafın da niyeti aynı olduktan sonra söz, nişan ve düğün ile mutlu sona ermeniz dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status