13:31 Saat Anlamı | Saat 13.31 Ne Anlama Gelir?

13 31 saatinin anlamı “Seni Düşünmüyor!” demektir.

Şu an saate baktığınız ters saat olarak 13.31 görüyorsanız, bunun alamı hoşlandığınız, kalbinizi çalan insanın aslında sizi umursamadığı, onun sizi düşünmediği anlamına geliyor. Siz onu ne kadar çok sevseniz ve önemseseniz de o sizi zerre kadar umursamıyor. Hiç aklına gelmiyorsunuz. Hatta sizin mesajlarınıza da geç cevap veriyor olabilir. Karşılıksız bir aşkın içindesiniz ve bu da sizi her geçen gün daha çok hayal kırıklığına uğratacak. Artık gerçekleri görerek, karşı tarafın sizden hoşlanmadığını ve size karşı yoğun duygular içerisinde olmadığını anlamanız gerekiyor. Hayatınızda olması gereken insan o olmayabilir. Bu nedenle gerçek sevgi arayışınızı sürdürmeli ve hayal kırıklığı yaratacak birini aklınızdan çıkarmalısınız.

İlişkisi olmayan ve bekar bu saati gördüklerinde hoşlandıkları ve platonik aşk yaşadıkları insandan beklentileri olan duyguları alamayacaklar. Şu an o sizi düşünmüyor. Aklında başkası olabilir. Eğer bir kız saati 13.31 görürse, bunun anlamı karşılıksız bir aşk içerisinde olmasıdır. Hatta hayatınızda olan insan da size karşı yoğun duygular beslemiyor olabilir. Yanlış bir insana duygu besliyor olabilirsiniz. Bir erkek saati 13:31 görürse, hoşlandığı kıza her ne kadar duygularını belli etse de bir türlü kalbini kazanacak. Karşı tarafın kalbini çalmak zor olacak. Çünkü o sizinle bir ilişki düşünmüyor ve pek aklında değilsiniz.

Seni Umursamıyor!

Saat 13.31 anlamı, aşk hayatında hayal kırıklığı yaşanacağını gösterir. Hiç aklınızdan çıkaramadığınız insan sadece sizinle menfaat ilişkisi içerisinde olabilir. Ya da onun size olan hal ve davranışlarını yanlış bir şekilde yorumlamanız olasıdır. Ancak karşı tarafın niyetini anlamalı, aslında sizden hoşlanmadığını görmeli, yanlış birine bu kadar kapılmamalısınız.

Editörün Yorumu (13:31 Anlamı)

Aşk hayatında bazen iniş çıkışlar yaşanabilir. Özellikle yeni bir aşk arayışında olan ve platonik aşk yaşayan kişiler bazen karşı tarafın duygularını anlamakta güçlük çekebilir. Sadece kendi duygularınızı görmek yerine, karşı tarafın sizin hakkında gerçek his ve düşüncelerini de değerlendirirseniz, büyük bir hayal kırıklığından kaçınmış olursunuz. Çok sevdiğiniz biri bazen size aynı duygular ile karşılık vermeyebilir.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status