13:13 Saat Anlamı | Saat 13.13 Ne Anlama Gelir?

13 13 saatinin anlamı “Seni Kıskanıyor ve Konuşmaya Utanıyor!” demektir.

Şu an saate baktığında sabah saat 13.13 gördüysen, seninle konuşmak istediği bir konu var. Şu anda da bu konuyu nasıl açacağı hakkında bir çok düşünceye sahip olabilir. Belki sevdiğin insan seni kıskandığı için bir şeyler demek istiyor. Ancak sana baskı uygulamaktan ya da yanlış anlaşılıp seni kaybetmekten de korkuyor olabilir. Şu an seni çevrendeki birinden çok kıskanıyor olabilir. O kişi ile görüşmen ya da yakın olman onun duygularını alt üst etmiş olabilir. Bu durumu en kısa sürede konuşmaya kararlı ve yakında tüm bu içinde biriktirdiklerini söyleyebilir. Belki senden utandığı için de bir şeyleri dile getirmeye çekinebilir. Ancak adeta içi içini kemiriyor ve her dakika aklında sen varsın.

Eğer sevgiliniz varsa, seni kıskandığı biri yüzünden seninle konuşmak istiyor. Ya da bir süredir sana bahsetmek istediği bir şey olabilir. Belki senden bir yardım isteyecek. Ancak bunu söylemek konusunda hala emin değil. Belki sevgilin seninle ciddi düşündüğünü veya ailesi ile tanıştırmak istediğini de söylemeyi düşünüyor olabilir. Ancak bu söylemek istediği neyse, bir yandan da utanacağı bir şey olabilir. Senin tepkini tam kestiremiyor.

Eğer saati 13.13 çift saat olarak görürseniz, evliysen, eşinin seni çok kıskanması yüzünden şu anda aklında sen varsın. Şu günlerde seni çok kıskanıyor olabilir. Belki seni kaybetme korkusu yaşıyor da olabilir. Ancak kuruntuları yüzünden aklı çok karışık. Bu konuyu sana açmak istese de sana güvenmediğini sanmanı da istemiyor.

Bekar ve yalnız olan kişiler saati 13 13 gördüklerinde bunun anlamı hoşlanan birinin onu düşündüğüdür. Bu kişi sana karşı derin duygular besliyor. Ancak seninle konuşmaktan da bir o kadar korkuyor. Onu reddetmenden çekiniyor olabilir. Sana karşı duygularını açmak için her saniye farklı planlar yapıyor olabilir. Bir şekilde sana duygularını belli etmeye çalışabilir.

Sana Aşık ve Kıskanıyor!

Sana olan duyguları çok yoğun ve bu bazen onu agresif yapıyor olabilir. Şu anda da seni düşünüyor. Ancak seni çok kıskandığı ve kaybetmekten korktuğu için de bu onun canını çok yakıyor. Belki senden bir şeyler bekliyor olabilir. Eğer samimi olduğun dostların varsa, onlarla diyaloğun da onu kıskandırıyor olabilir.

13:13 saatinin anlamı, sana karşı hislerini açmak konusunda hala çok kararsız ve şu anda da tek düşündüğü sen varsın. Seni uzaktan takip ediyor ve başkalarından sürekli kıskanıyor olabilir. Ancak bir yandan da bunu gizlemeye çalışıyor olabilir. Sana yakın duran ve tahmin ettiğin kişi olabilir.

Editörün Yorumu (13:13 Anlamı)

Sevmek ve sevilmek çok güzel duygular olsa da, kıskançlık bazen bu duyguların önüne geçebiliyor ve aşkı adeta işkenceye çevirebiliyor. Sevdiğiniz insanı kıskanırken onu kırıp ilişkinize de zarar vermekten kaçının. Kıskançlığın dozunu kaçırmadıktan sonra her aşkın bir cilvesidir. Ancak bu kıskançlık duygusu abartı bir şekilde olduğunda seven insanı da yıldırabilirsiniz. Bu da arada güven sorunlarına yol açar ve “Bana güvenmiyor musun?” sorusunu beraberinde getirir. Tabi, güven olmadan da bir ilişki yürümez. Ona her ne kadar güveniyor olsanız da kıskanarak sürekli baskı yapmanız sizi ve sevdiğinizi yıpratacaktır. Bunun yerine ona güveninizi gösterin.

Sevdiklerinize duygularınızı dile getirmekten çekinmeyin. Onlara söyleyeceğiniz tatlı bir söz ile yüzlerinde göreceğiniz mutlu bir tebessüm sizi de mutlu edecektir. Herkes değer görmek ve sevilmek ister. Bazen bunu dile getirmek ve duymak sizi daha mutlu hissettirebilir.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status