12:21 Saat Anlamı | Saat 12.21 Ne Anlama Gelir?

12 21 saatinin anlamı “Teklif Yolda!” demektir.

Günün öğle vaktinde şu an saatinize baktığınızda eğer saatinizi ters saat görüyorsanız, bunun tek bir anlamı vardır. O da sevdiğiniz ya da hoşlandığınız insanın cesaretini topladığı ve bir teklifin yolda olduğu demektir. Örneğin ilişkiniz yoksa ve hoşlandığınız biri varsa, tez vakitte size olan aşkını herkese duyurmak isteyebilir. Size çıkma teklifi ederken hoş sürprizler yapabilir. Sizin de ondan hoşlandığınızı az çok anladığı zaman randevu isteyerek size sürpriz bir teklif yapacak. Belki kahve içmeye çağırabilir ya da romantik bir akşam yemeği eşliğinde baş başa duygularını açıklayabilir. Yakın zamanda sevgilinizin size sürpriz kutlama gibi hazırlıklar içerisinde olması da muhtemeldir.

İlişkisi olan ve evli kişiler için de sürprizler gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa karşı taraf size çok şaşıracağınız bir sürpriz yapabilir. Eğer bir kız saati 12.21 görürse, bunun tek anlamı vardır. O da sevdiğiniz ve bir süredir birlikte olduğunuz erkeğin tüm planları yaparak size evlilik teklifi hazırlığı için neredeyse hazır olduğu yönündedir. O sizi çok seviyor ve sizinle hayatını birleştirmek, evlenmek istiyor. Artık ilişkinizde ciddi kararlar alma vakti gelecek. Evlilik için sürpriz kararlar alınabilir. Evli olan kişiler ise eşlerinden romantik hediyeler ya da sürprizler alabilirler.

Size Sürpriz Teklifi Var!

Saat 12.21 anlamı, bekar ve ilişkisi olan kişiler için farklıdır. İlişkiniz varsa evlilik müjdeler. Bekar olanlar için çıkma teklifi demektir. Evliler içinde sürprizler anlamına gelir. Kısacası sizi seven ve aşık olan kişi yüzünüzü güldürecek sürprizler ile karşınıza çıkacak. Belki kendi size yemek yapar.

Eğer hoşlanmaya başladığınız biri varsa ve onun da sizden hoşlandığını düşünüyorsanız, sizi sosyal medyadan ekleyebilir. Belki telefon numaranızı alabilir ve mesaj atabilir. Hoşlandığınız insandan gelecek mesaj sizi çok heyecanlandıracak.

Editörün Yorumu (12:21 Anlamı)

Bazen sevdiklerimizin bize hazırladığı küçük sürprizler bile bizi dünyanın en mutlu insanı yapar. Aslında onların bize yaptığı sürpriz değil, bizi düşünmeleri, bizim için bir şeyler yapma çabası içerisine girmeleri mutlu eder. Ufak bir hediye bile bazen mutluluktan bulutların üzerine çıkmamızı sağlar. Ancak sürprizin kimden geldiği de önemlidir. Hele ki sevdiğimiz, aşık olduğumuz kişi bize sürpriz bir teklifte bulunursa, o an unutulmaz olur.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status