12:12 Saat Anlamı | Saat 12.12 Ne Anlama Gelir?

12 12 saatinin anlamı “Senden Ailesine Bahsediyor!” demektir.

Şu an saate baktığında sabah saat 12.12 gördüysen, sana olan duygularını başkalarına anlatıyor. Hatta henüz ailesine senden bahsetmediyse, şu anda seni ailesine anlatıyor ve seninle çok mutlu bir ilişkiye sahip olduğunu söylüyor olabilir. Artık ailesinin de seni bilmesini istiyor. Ailesine senden bahsetme planı içerisinde de olabilir. Şu an ailesine senden bahsetme kararı almış olabilir. Seni onlara anlatarak, bir an önce de tanıştırmak hayalleri kurabilir. Sana da bundan bahsederek, seni ailesi ile tanıştırmak için onayını alabilir. Artık ilişkinizi ciddi bir boyuta taşıyarak, herkesin ilişkinizi bilmesini istiyor. Gizli bir aşk yaşamak istemiyor. Sizi çok sevdiğini ve değer verdiğini herkese göstermek hayalini kuruyor. Duygularında ne kadar ciddi olduğunu yakında görebilirsiniz. Hem size hem de ailesine güzel şeyler bahsedecek. Belki gün içerisinde sizi arayarak ailesine sizi anlattığını söyleyebilir.

Sana ve ilişkine çok değer veriyor. Eğer bir süredir devam eden bir ilişkin varsa, sevgilin artık evlilik için ilk adımları atma kararı alabilir. Bunun için de sizi ailesine anlatarak ilk adımı kendi atmayı planlıyor olabilir. Tabi aynı şeyi sizden de bekleyecektir. Şu anda sizin de ondan ailenize bahsetmenizi nasıl söyleyeceğini düşünüyor olabilir. Sizin de onu çok sevdiğinizi ailenize bahsetmenizi istiyor olabilir. İlişkinizin herkes tarafından onaylanması kararını almış. Bunun için de gereken her şeyi yapmaya çok kararlı ve bu kararlılığını gösterecek.

Eğer evliyseniz, eşiniz ve ailesinden güzel haberler alabilirsiniz. Eşiniz ailesi ile birlikte size bir sürpriz yapmayı düşünüyor olabilir. Belki şu an onlarla konuşarak bir sürpriz planı yapıyor. Eşiniz size verdiği değeri gösterme gayreti içerisinde olacak.

Eğer sevdiğiniz insandan uzakta yaşıyorsanız, onunla kavuşmanız an meselesi olabilir. Size bir sürpriz yaparak yola çıkmayı planlıyor olabilir. Bir anda karşınıza çıkarak sizi şaşırtma düşüncesi olabilir. Size duyduğu özleme dayanamayarak atlayıp gelecek. Bir kez daha sizi ne kadar çok sevdiğini anlayacaksınız.

Eğer saati 12.12 çift saat olarak görürseniz, hoşlandığınız biri varsa, bir an önce size olan duygularından bahsederek sizinle bir aşka yelken açma hayalleri kuruyor olabilir. Artık daha fazla ayrı kalmaya dayanamayarak bir an önce size duygularını dile getirmekte çok kararlı olabilir.

Seni Sevdiğini Ailesine Söyleyecek!

Sana olan duygularını herkesin bilmesini istiyor. Seninle bir an önce kavuşmak, vuslata ermek hayalleri kuruyor. Sana duyduğu özlem çok ağır basıyor olabilir. Her an aklındasın. Saati 12 12 çift gördüğünde de bunun anlamı seninle bir gelecek istiyor. Seninle olmaktan mutlu ve hayatının geri kalanını seninle geçirmek için elinden geleni yapacak.

12:12 saatinin anlamı, hala sizi ailesine anlatmadıysa artık anlatacak. Sizinle evlenmek istediğini anlayacaksınız. Belki şu ana kadar neden sizi ailesine bahsetmediği veya arkadaşlarından da gizli tuttuğu konusunda şüpheleriniz olabilir. Ancak o da sizin gibi düşünüyor. Size olan duygularından emin ve bundan sonra ailesine bahsetme zamanı geldiğini düşünüyor. Belki ailesi ile tanışma yemeğine gidebilirsiniz.

Editörün Yorumu (12:12 Anlamı)

Sevdiklerinize verdiğiniz değeri onlara güzel sözler söyleyerek, ailenize ve dostlarınıza ondan hoş bir şekilde bahsederek de gösterebilirsiniz. Bazen duyacağımız güzel bir kelime bile bizi çok mutlu eder. Sevildiğimizi bilmek isteriz. Bizi seven insanın gelecek planları içerisinde yer almak hayalleri kurarız. Onun gelecek ile ilgili her hayaline bizi katması, ilişkiyi sağlam temellere oturtur. Bu ilişkinin mutlu bir evliliğe doğru yol alması daha kolaydır. Çünkü iki taraf da duygularından emindir ve gelecek hayallerinde birbirleri vardır.

Bazen sevdiğimiz insanın duygularını başkalarından duymak da hoşumuza gider. Gizli saklı süren ilişkiler yerine herkes gizlenmeyen bir ilişki ister. Kimseden saklamadan ilişkisini doyasıya yaşamak hayali kurar. Sizi seven ve gelecekte de sizi yanında görmek isteyen kişi de bunu yapacaktır. Her an yanında olmanızı isteyecek ve sizden herkese bahsederek, size olan aşkından hiçbir zaman çekinmeyecektir.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status