09:09 Saat Anlamı | Saat 09.09 Ne Anlama Gelir?

09 09 saatinin anlamı “Seni Kıskanıyor ve Üzecek!” demektir.

Şu an saate baktığında sabah saat 09.09 gördüysen, sabah sabah sevdiğin insandan işiteceğin laflar karşısından bir hayli hayrete düşebilirsin. Hatta gece aklında büyüttüğü meseleler yüzünden sabah senin kalbini kırabilir ve bir takım ithamlarda bulunabilir. Onun söyleyeceği sözler karşısında çok şaşırarak tepki gösterme gereği duyabilirsin ve güne moralin bozuk bir şekilde başlayabilirsiniz. Bugün uyandıktan sonra telefonunda gördüğün bir mesaj da canını sıkabilir. Güne keyifsiz ve üzgün bir şekilde başlamak tüm gün de keyfinin kaçık olmasına yol açabilir. Özellikle sevdiğin insanın sabahın erken saatlerinde kalbini kırması sebebi ile bir türlü kendini mutlu hissedemeyecek, bir hayli gergin olabilirsin.

Sevdiğin ya da hoşlandığın kişi sırf seni çok kıskandığı için sabah canını sıkabilir. Ondan işiteceğinden sözler kalbini kırabilir. Seni birinden kıskandığı için de çok baskı yapabilir ve sabah seni bir konuda uyarabilir. Özellikle çalıştığın yerde birilerinden seni kıskanması sebebi ile de günün erken saatlerinde o kişiden uzak durmanı söyleyebilir. Eğer evliyseniz, sabah kahvaltıda eşinizle aranızda tartışma geçebilir. Sn güne ne kadar keyifle başlasan da sevdiğin kişi keyfini kaçırmayı başaracak.

Aile hayatında ya da iş hayatında sabah yaşanacak problemler de bugün seni kırabilir. Sevdiğin insanlardan duyacağın sözler kalbinin kırılmasına ve onlara darılmana yol açacak. Eğer çalıştığın yerde hoşlandığın biri varsa, onun bir davranışına da alınabilirsiniz. Belki onun başkasıyla flört etmesi ya da başkasından hoşlandığını öğrenmen nedeni ile çok büyük hayal kırıklığı olabilir.

Eğer sabah saati 09.09 çift saat olarak görürseniz, her ne kadar pozitif olsanız da sizi kıracak kişiler olabilir. Siz sevdiklerinize ne kadar iyi davransanız da kıskançlık ya da başka sebepler ile sizi üzebilirler. Özellikle eşiniz ya da sevgiliniz sizi çok kıskanıyor olabilir. Ondaki bu kıskançlık da günün bu saatinde hak etmediğiniz sözler işitmesine sebep olabilir. Belki şu an hakkınızda negatif düşüncelere sahip ve sizi arayarak şikayet edecek.

Seni Üzecek!

09:09 saatinin anlamı, sevdiğin insanın seni kıskançlık sebebi ile üzmesi demektir. Birlikte ne kadar güzel ilişkiye sahip olsanız da olur olmaz şeyler düşünerek sizi kıskanması sebebi ile iğneleyici laflar söyleyebilir. Onun sizi başkasından kıskanması sebebi ile sabah mesajlarında size bunu dile getirebilir. Belki hoşlandığınız insan da sizi kıskanarak laf söyleyebilir. Çevrenizdeki insanlardan sizi kıskanması yüzünden tedirgin olabilir, bu sebeple tartışma geçebilir.

Sevdiğin insanın sana karşı kırıcı davranışları ve sabah soğuk davranmasına karşın sende öyle davranırsan bugün aranızda büyük gerginlikler olabilir. Bunun yerine onun sizi kıskandığı konuda içini rahatlatabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sözlerini alttan alarak günü kurtarabilir ve sözlerinizle size güvenmesini gerektiğini sile getirebilirsiniz. Başkasının hassas ve duygusal olması yüzünden de sizin de gününüzün kötü geçmesine izin vermeyin.

Editörün Yorumu (09:09 Anlamı)

Sevdiklerinden işiteceğin seni üzecek sözler karşılığında sabırlı olduğun takdirde dargınlıkları önleyebilir, problemleri kısa sürede aşabilirsiniz. Her zaman bir tarafın sorunları altta alması uzun süreli dargınlıkları önler. Ancak çok kırıldıysanız tabi ki de bunu dile getirmeli ve hoşlanmadığınız sözler karşısında susmak yerine karşı tarafın da hatasını anlamasını sağlamalısınız. Kendinize ne kadar değer verirseniz, size de o kadar değer verilir. Eğer hak etmediğiniz sözler işitirseniz, bir daha aynı durumla karşılaşmamak adına sevdiklerinizi uyarmanız gerekir. Yoksa kendi kendinize bunu sorun haline getirerek kafanızda sorunları büyütebilir ve hatta yine aynı davranışla karşılaşabilirsiniz.

Sevmek ve sevilmek kadar saygı ve değer vermek de önemlidir. Başkalarına ne kadar saygı gösteriyorsak, kendimize de bir o kadar saygılı olmalı ve öncelikle kendi değerimizi anlamalıyız. Kendinize ne kadar iyi davranırsanız, sevdikleriniz de sizi o kadar el üstünde tutacaklardır.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status