08: 08 Saat Anlamı | Saat 08.08 Ne Anlama Gelir?

08 08saatinin anlamı “Kahvaltıyla Gönlünü Alacak!” demektir.

Şu an saate baktığında sabah saat 08.08 gördüysen, bugün sana gelen davet ile birlikte çok mutlu olacaksın ve çok keyifli bir gün geçireceksin. Özellikle sabah saatlerinde sevdiğin insandan gelecek mesajla birlikte güne enerjik ve pozitif başlayabilirsiniz. Hatta sevgilin ya da hoşlandığın kişi sana kahvaltı ya da birlikte bir randevu teklifinde bulunabilir. Bugün onunla birlikte çok güzel bir yerde harika bir randevu sizi bekliyor olabilir. Özellikle uzun zamandır planladığınız, ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz kahvaltı planı varsa, bugün seni arayarak davetini yapması olasıdır. Güne onunla birlikte başlamanın enerjisi ile birlikte günün keyifli geçebilir.

Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişi bugün bir an önce seni görebilmek için bir randevu ayarlayabilir. Özellikle sabah erken saatlerde birbirinizi görmek için acele edebilirsiniz. Eğer bu kişi hoşlandığınız biriyse, karnınızda heyecandan kelebekler uçuşacak. Güne güzel başlayarak güzel bir şekilde de sonlandırmak sizin elinizdedir. Siz de onu akşam iş çıkışında bir kafede kahve içmeye davet ederek, bugün doyasıya birlikte zaman geçirebilirsiniz.

Evliyseniz eşiniz size sürpriz bir kahvaltı hazırlamış olabilir ya da bugün birlikte bir şeyler yapmak isteyebilir. Eşinizin ya da sevgilinizin bugün size yapacağı sürpriz ya da söyleyeceği sözler ok hoşunuza gidecektir. Sevildiğinizi bir kez daha anlayacaksınız.

Eğer sabah saati 08.08 çift saat olarak görürseniz, gönlünüzdeki kişi sizi çok seviyor ve her an her bahane ile sizi görmek istiyor. Onunla zaman geçirmekten siz de keyif alıyor olabilirsiniz. Sizin moralinizi yerine getirmesi, destek olması ve sevgisini belli etmesi hoşunuza gidebilir. Sabahın erken saatinde bile sizinle buluşmanın heyecanı onu sarmış. Bugün sizinle görüşmek için her yolu deneyebilir.

Sana Kahvaltı Teklif Edecek!

08:08 saatinin anlamı, sevdiğin birinden gelecek kahvaltı teklifi ile birlikte çok güzel bir gün yaşayacaksın demektir. Sabah uyandığında seni arayabilir ya da çalıştığın yerde hoşlandığın biri de iş öncesinde sana kahvaltı ısmarlamak isteyebilir. Bugün gelen teklifleri geri çevirmeyerek hem hoş sohbet, hem de keyifli anlar yaşayabilirsin. Eğer dargın olduğun bir dostun ya da ayrıldığın sevgilin varsa, bugün o da kavatlıyı bahane ederek seninle görüşmek isteyebilir.

Eğer sevgilin ile aran kötüyse, bugün barışmak için de sana bir zeytin dalı uzatabilir ve sana bir davette bulunabilir. Onun bu davranışı hoşuna gidecektir. Seni üzdüğünün farkına vararak sabahın erken saatlerinde gönlünü alma çabası içerisine girebilir. Seni o kadar çok seviyor ki, her an aklındasın ve her dakika seni yanında istiyor. Aranızdaki herhangi bir soğukluk ya da dargınlık onu mutsuz ediyor olabilir. Bu sebeple de kahvaltı bahane olabilir. Onun asıl niyeti sizi görmek ve sizin gönlünüzü almak olabilir.

Editörün Yorumu (08: 08 Anlamı)

Sevdiklerimizin değerini onları kaybetmeden önce anlamak önemlidir. Ah keşke! Demek yerine onunla daha çok vakit geçirerek duygularınızı gizlemeyin. Birlikte güzel planlar yaparak, gününüzü en keyifli şekilde geçirebilir, sevdiklerinizle birlikte aynı sofrada oturarak, onlarla karşılıklı bir kahve içerek bile moralinizi yerine getirebilirsiniz. Sevdiklerinize yapacağınız küçük sürprizler ile onların yüzünde göreceğiniz gülücükler ile sizler de mutlu olabilir, bir kahve ısmarlayarak bile sevdiklerinizin mutluluğunu artırabilirsiniz. Birlikte zaman geçirmekten keyif aldığınız eş dost sevgili ile daha sık görüşerek, aranızdaki bağı güçlendirmiş olursunuz. Sevdikleriniz bazen sizden daha çok ilgi bekleyebilirler. Bugün ondan bir kahvaltı teklifi gelmediyse, siz sevdiğiniz birine kahvaltı ısmarlayarak güne güzel başlayabilirsiniz.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status