07:07 Saat Anlamı | Saat 07.07 Ne Anlama Gelir?

07 07 saatinin anlamı “Yanında Olmak İstiyor!” demektir.

Şu an saate baktığında sabah saat 07.07 gördüysen, sevdiğin insan şu günlerde seni çok özlüyor ve elinden tutmak, bir ömür senin yanında olmak istiyor. Seninle birlikte çocuklarınızın ve mutlu bir yuvanızın olduğu gelecek planları kurarak güne başlıyor. Tüm gün hayallerinde sen vardın ve senin mutluluğun için her şey yapmaya hazır. Sana çok aşık olmasına rağmen, tüm bu duygularını sana açamıyor olabilir. Sana karşı biraz tutuk ve heyecanlı olsa da, aslında sana karşı olan hisleri sürekli artıyor. Her geçen gün seni daha çok özlüyor ve seviyor. Bir an bile yanından ayrılmak, ayrı kalmak istemiyor. Birlikte el ele bir hayatın özlemini duyuyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan da bir ömür elinizi tutmak ve hiç bırakmamak için mücadele ediyor.

Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişi sana olan aşkının artık herkes tarafından bilinmesini istiyor olabilir. Eğer bekarsanız, sevdiğiniz insan ile bir gelecek hayali kurmaya başlayabilirsiniz. Hatta o uzun süredir bunun hayallerini kuruyor olabilir. Sabah akşam sizinle evlenmek ve çocuk sahibi olmak, aile kurmanın hayallerine sahiptir. Ancak sizin de görüşlerinizi merak ediyor. Belki size bunu belli edemiyor. Ama sizinle ciddi düşünüyor ve evlilik için bir an önce kolları sıvamak istiyor. Hatta şu günlerde bunun için bazı sürpriz hazırlıklar içerisinde de olabilir.

Ruya tabir

Evliyseniz, eşiniz çocuk sahibi olmak istiyor olabilir. Ailenizi genişletmenin hayalini kuruyor. Mutlu ve kalabalık bir yuvanın da özlemini çekiyor olabilir. Senden çocuk yapmak istiyor ve çocuklarınızla birlikte saadet dolu bir hayata erişmek en büyük hayallerinden biridir. Eşinizin size olan hisleri aynı ilk günkü gibi ve her sabah kalabalık bir ailenin özlemini çekiyor olabilir.

Eğer sabah saati 07.07 çift saat olarak görürseniz, sevdiğiniz insan ile aranızdaki engeller aşkınızın önünüze geçemeyecek. O sizin için her şeyi göze almaya hazır. Özellikle uzak mesafe aşk yaşayan kişiler bir ortak nokta bulmaya çalışabilirler. Sürekli özlem çekmek hem sizi hem de onu yıpratmış olabilir. Bir an önce yan yana gelmenin özlemini kurarak sürekli size kavuşacağı günün ipini çekiyor olabilir.

Elini Hiç Bırakmayacak!

07:07 saatinin anlamı, seni tanıdığı için kendini çok şanslı hissediyor ve elini hiçbir zaman bırakmak istemiyor. Sürekli yanında olmak ve ciddi bir ilişkiye adım atmak en büyük hayali olabilir. Seni tanıdığı ilk günden beri yanından bir an bile ayrılmamanın özlemini duyuyor olabilir. Her zaman elini sımsıcak tutarak sana destek vermek istiyor olabilir. Tek hayali seninle birlikte bir ortak geleceğe sahip olmak.

Eğer bekarsanız ve ilişkiniz varsa, yakında evlenmek istediğini size söyleyebilir. Sizin bir yuva kurmak istese de bunu henüz size söyleyemiyor. Özellikle kızlar yakın zamanda sevdiklerinden evlilik teklifi alabilirler. Çünkü sevgiliniz şu günlerde sürekli nasıl evlilik teklifi edeceğini düşünüyor olabilir. Bu çift saat çok uğurludur ve sevgililer için mutlu sona erişeceklerini, duygularının karşılıklı olduğuna yorumlanır.

Editörün Yorumu (07:07 Anlamı)

Evlilik yolunda atılacak ilk adım için gün sayıyor olabilirsiniz. Ailelerin tanışması ve birlikteliğinizi tüm sevdiklerinize ilan etmek isteseniz de, sevgilinizden de bir hamle bekliyorsunuz. Ancak merak etmeyin. Sevgiliniz de sizlerle aynı düşünceler içerisinde ve bir an önce düğün hazırlıkları yapmak, nişanlısı olarak seni yanında gezdirmek istiyor olabilir. Aşk hayatında duygular karşılıklı olduğu zaman, iki gönül bir olunca önünde engeller kolayca aşılır. Eğer aşkınızda engeller varsa, bu engelleri sizler de birlikte aşmayı göze alarak yuvanızı kurabilirsiniz.

Özlemler aşkı daha da alevlendirir. Sevdiğinizi özledikçe ona olan özleminiz hasreti aşar, tarifi olmayan duygularla harmanlanır. Önemli olan uzakta da olsanız, onunla kalplerinizin bir atmasıdır. Siz sevginizden şüphe duymuyorsanız, onun da sevgisinden şüphe duymayın. O da en az sizin kadar size aşık ve hasretlerin sonlanacağı günü sayıyor olabilir. Özlemler elbet bir gün biter.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

 1. nurjiyan demircan dedi ki:

  UMarım doğrudur:)

 2. Demet dedi ki:

  Medet ummak degill yoll göstericii bu sayılarr . Anlamak içinn uyanmak gerek. Uyanmayanlar anlayamazz 🤷🏻‍♀️🌸

 3. anonymous dedi ki:

  saatten bile medet umacak hallere düştüğümü görse şu halime acır geri döner:(

 4. Cansu akkaya dedi ki:

  Hiç de öyle değil

 5. yok dedi ki:

  Bu yorumları yapanlar kimler merak ediyorum aynı beni anlatmışlar okurken kendimi buldum

DMCA.com Protection Status