06:06 Saat Anlamı | Saat 06.06 Ne Anlama Gelir?

06 06 saatinin anlamı “Pek Keyfin Olmayacak!” demektir.

Şu an saate baktığında gece saat 06.06 gördüysen, seni pek de iyi bir günün beklediğini söyleyemicez. Hiç hesapta olmayan problemler ya da bazı haberler yüzünden bugün canınız sıkılabilir ve moralinizi bozan olaylar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gün boyunca bir hayli gergin olmanız söz konusudur. Özellikle ilişkinizde ya da aile hayatınızda yaşayacağınız problemler yüzünden işinize odaklanmak zor olabilir. Sevdikleriniz bir hayli canınızı sıkabilirler. Bu yüzden de bugün tüm motivasyonunuzun düşmesine neden olabilirler. Sizi sinirlendiren durum ne olursa olsun, sakinleşmek pek de kolay olmayacak. Bu yüzden de bugün kimsenin kalbini kırmamak için herkesten uzak durmak isteyebilirsiniz.

Hoşlandığın ya da ilişki yaşadığın insan bugün seni hayal kırıklığına uğratabilir. Sosyal medyada onunla gördüğünüz bir şey yüzünden canınız çok sıkılabilir ve kuşkularınız artabilir. Onun bazı hareketlerinden şüphe duyabilirsiniz. Bu sebeple de ona karşı öfkeli hissetmeniz ve ters davranmanız olasıdır. Şu an saati 06:06 görenler, sevdikleri insanla yaşadıkları problemler ile güne keyifsiz başlayabilirler. Sevgilinizin bazı davranışlarını anlamakta güçlük çekebilirsiniz.

Evliyseniz, kocanızın bazı sözleri ya da davranışları yüzünden bugün moraliniz bozulabilir. Onun size hareketleri canınızı sıkabilir. Hatta sizi sevmediğini düşünebilirsiniz ve yaşanacak tartışmalar da gününüzü mahvedebilir. İkili ilişkilerde bugün biraz daha sakin kalmaya gayret etseniz de, olaylar bir anda gelişebilir ve sizler de duygularınıza hakim olamayabilirsiniz.

Eğer gece saati 06.06 çift saat olarak görürseniz, bugün sevdiğiniz insan yüzünden kötü bir gün yaşayacaksın demektir. Ayrıca bu çift saat bir uyarı anlamına da sahiptir ve bugün ilişkilerde sakin olmanız yönünde uyarır. Her türlü kötü olay karşısında sükunetinizi korumalı ve özellikle sevdiklerinize kırıcı sözler söylememeye gayret etmelisiniz. Yoksa bazı şeyler daha da zorlaşabilir.

Kötü Bir Gün Seni Bekliyor!

06:06 saatinin anlamı, kıskançlık yüzünden de bugün kötü geçeceğine yorumlanır. Özellikle uzak mesafe ilişki yaşayan kişiler bazı güven sorunları ile güne uyanabilirler. Ya da sosyal medyada göreceğiniz şeyler güveninizi zedeleyebilir. Sevdiğiniz insanın bir yalanını yakalayabilirsiniz. Onu hesaba çekmeden önce ağzını arayarak işin aslını öğrenmenizde fayda var diyebiliriz. Yoksa ona yalancı muamelesi yapmanız yüzünden size trip atabilir.

Bugün aşk hayatınızda yaşayacağınız bazı gelişmeler hem sizi hem de sevdiğiniz insanı üzebilir. Birbirinizi anlamakta bir hayli güçlük çekebilirsiniz. Güne keyifsiz, alacağın haberlerle de başlaman olasıdır. Özellikle sevgilinizle aranızdaki sorunlar bugün işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Ne o sizi, ne de siz onu anlamak yerine birbirinizi sürekli suçlayabilirsiniz. Bu da çözüm yerine daha da işleri kötüleştirebilir.

Editörün Yorumu (06:06 Anlamı)

Çok mükemmel bir ilişkide bile bazen ufak tefek sorunlar büyük hayal kırıklıkları ve ayrılıkları getirebilir. Özellikle yalan söylemek, güveni kıran ve ilişkilerde temel taşları yerinden oynatan önemli bir sorundur. Sevdiklerimize söylediğimiz yalanlar yüzünden, istemesek de ilişkilerimizi mahvedebilir, önemli güven sorunlarına davetiye çıkarabilirsiniz. Bazen tek çözüm yalan söylemek gibi gelebilir. Ancak sizi seven insan zaten anlayışlı olacaktır ve ona yalan söylemek yerine samimi bir konuşma yapmanız sorunları önler.

Bazen duyacağımız güzel bir söz ya da ufak bir ilgi, tüm gerginlikleri ortadan kaldırabilir. Eğer sevdiğiniz insanın size kırgınlığı varsa, ona olan aşkınızı dile getirerek, ona verdiğiniz değeri göstererek gönlünü alabilirsiniz. Onun hayatınızda olması yüzünden kendinizi şanslı hissediyor olsanız da, bunun karşı tarafın da bilmeye ihtiyacı olabilir. Sevgi paylaşıldıkça çoğalır. Sizler de aşkınızı sevdiğiniz insanla paylaşır, gizlemezseniz; aranızdaki aşkın her geçen gün daha da arttığını göreceksiniz.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

 1. Damsız dedi ki:

  Sevgilisi olmayanlar napacak?

 2. S.ş dedi ki:

  Birebir doğru kız arkadaşımla instagram yüzünden kavga ettik.

 3. H. K. dedi ki:

  Bu yazıyı okuyunca insan zaten sinir oluyor birinin sinir etmesine gerek bırakmıyorsunuz sağolun.

  1. Ceren dedi ki:

   Dimi

DMCA.com Protection Status