05:50 Saat Anlamı | Saat 05.50 Ne Anlama Gelir?

05 50 saatinin anlamı “Senden Hoşlanmaya Başlayacak!” demektir.

Saate baktığınızda ters saat olarak gördüğünüz takdirde, özellikle gece yarısından gün ağarmasına doğru ise, çok güzel şeyler müjdeler. Sizin hoşlandığınız insan aslında size karşı boş değil. O da size karşı bir şeyler hissetmeye başlamış bile. Hatta yeni tanışmış olabilirsiniz ve aranızdaki kıvılcımın o da farkında. Fakat duygularını açığa vurmak zor olabilir. Hiç aklından çıkmıyor olabilirsiniz. Her ne kadar gece yarısı bile düşlerini süslüyor olsanız da, o da sizin gibi sizin de ondan hoşlandığınızdan emin olmayabilir. Aranızda alevlenen aşk yakında bacayı saracak. Tüm duygular ortaya dökülecek. Çünkü o da sizi aklından çıkaramıyor ve ondan hoşlandığınıza dair sizden en ufak bir hamle bekliyor olabilir. O sizin duygularınızdan emin olunca randevulaşabilirsiniz. Birlikte aşka yelken açmanız hiç de zor olmayacak.

Sabaha karşı aşık olduğunuz insanı düşünüyorken saatin 05.50 olduğunu görüyorsanız, o da aynı şeyleri düşünüyor. Siz ona ne kadar aşıksanız, o da öyle. Fakat ikiniz de bu duyguları kendi iç dünyanızda yaşıyor olabilirsiniz. Bu da onu deli ediyor. Ancak ortada imkansız bir aşk söz konusu olabilir. Onun hep aklında olsanız da bazı engeller yüzünden size duygularını belli etse de dile getiremeyecek.

Senden Hoşlanıyor!

Saat 05.50 anlamı aşk hayatında müjdeli haberlerdir. Hoşlandığınız insan da size karşı bir şeyler hissetmeye başlamış. Onun da size karşı duyguları artıyor. Hatta yarın sabah ilk işi size günaydın mesajı atmak ya da bir randevu ayarlamak olabilir. Şu günlerde onun çok aklında olsanız da bir fırsat bulup baş başa kalamamış olabilirsiniz. Ancak yakında randevuya çıkabilirsiniz.

Evliyseniz ya da ilişkiniz varsa, gece yarısı 05:50 saatinin anlamı partnerinizin size olan duygularının hiç değişmemesidir. Şu anda sevdiğiniz insandan uzakta yaşıyor olabilirsiniz. Bir süreliğine ayrı kaldıysanız ya da uzak mesafe ilişki yaşıyorsanız, bu gece uyumadan önce hep seni düşünmüş. Hatta gece rüyasında bile siz varsınız. Tek düşündüğü kişi sizsiniz.

Editörün Yorumu (05:50 Anlamı)

Bazen sevmektense sevilmek bizler için çok daha büyük anlamlar taşır. Kendi duygularımızdan çok karşı tarafın duygularını önemseriz. Onun bizi sevmesi, aşık olması daha çok şey ifade eder. Ancak öncelik kendi duygularımız olmalıdır. Eğer biz de aynı duygulara sahipsek hayatta çok daha mutlu olabiliriz. Bu hayatta sevmemek için bir bahanemiz olmamalı. Ancak herkese aşık olamayacağımızı da bilmemiz gerekir. Aşk ve sevgi çok farklı şeylerdir. Önceliğimiz sevmek ve sevilmek olsun. Aşk geçici olsa da sevgi kalıcıdır.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status